DREW BARRYMORE září štěstím: Pochovala jsem si dceru Diaz

Charlieho andílci znovu v akci.
Drew Barrymore
foto: Instagram Drew Barrymore

Americká herečka Drew Barrymore (45) se pochlubila přiznáním, jak jsou si Cameron Diaz i Lucy Liu blízké.


Cameron Diaz (48) a Lucy Liu (51) byli hosty její pravidelné pondělní talkshow The Drew Barrymore Show. A právě tady herečka odhalila, že si při návštěvě u kamarádky a kolegyně mohla malou holčičku pochovat a opět si vyzkoušet jaké to je, držet v náručí malého človíčka.

„Měla jsem to štěstí, že jsem si mohla pomazlit malou Raddix a ona se ke mně krásně přitulila,“ řekla Barrymore, která při té příležitosti zavzpomínala na to, jaké to bylo, když byly její dvě dcery ještě úplně malé.

Charlieho andílci si prý spolu rozumí i v soukromí. Podle Drew naprosto ve všem „Za těch více jak dvacet let, co se známe, jsme toho spolu prožily a sdílely opravdu hodně – lásky, ztráty, smích, flámy, cestování, práci i zábavu. Byly jsme u všech svých malých i velkých okamžiků.“

Všechny tři navíc dnes pojí nejen velké přátelství, ale právě i mateřství. Diaz má s manželem Benji Maddenem malou Raddix, která se narodila náhradní matce v prosinci loňského roku. Barrymore je matkou dcer Frankie (6) a Olive (8), které má s bývalým manželem, hercem Williamem Kopelmanem (42) a Lucy Liu má syna Rockwella Lloyda (5). Toho ji odnosila také náhradní matka.

„Myslím, že v naší DNA je něco, co se najednou spustí, když se stanete rodiči. Život s mými dětmi je prostě nepopsatelný a já se snažím je nezatahovat do světa, ve kterém jsem vyrůstala já,“ přiznala Barrymore, jejíž mladší dcera je nyní ve věku, kdy ona zářila ve filmu E.T. Mimozemšťan.

Barrymore se dnes kromě své show věnuje právě především výchově dětí. Dcery jsou prý moc hodné a velmi vnímavé. „Frankie se mě nedávno zeptala na smysl života. Vzhledem k jejímu věku mě její otázka dost zaskočila, přesto si myslím, že byla velmi upřímná. S vážnou tváří jsem ji odpověděla, že smyslem života je být tady a umět se o sebe postarat. A právě letošní rok je toho důkazem,“ dodala Drew.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související