REESE WITHERSPOON: Z mateřství jsem byla vyděšená

Herečka se svěřila, jak se cítila, když se v pouhých 22 letech stala matkou.
Reese Wintherspoon
foto: Instagram Reese Wintherspoon

Herečka Reese Wintherspoon (44) známá z filmu Pravá blondýnka (Legally Blonde ) či seriálu Sedmilhářky (The Big Little Lies) se v úterý objevila v televizní show The Drew Barrymore Show. Tady se jí kamarádka a moderátorka pořadu Drew Barrymore (45) zeptala, jak se cítila, když se hned na začátku své kariéry stala matkou.

„Z mateřství jsem byla vyděšená. Když si představím, že mi bylo jen 22 let! Kariéru jsme měla teprve před sebou, vůbec jsem netušila, jak vyvážit práci a mateřství,“ přiznala Reese. Podle jejích slov to pro ni bylo o to těžší, že těhotenství přišlo ve chvíli, kdy zrovna natáčela film. Přesto se rozhodla rychle. „Řekla jsem si, že to prostě dám.“

Pár měsíců po dotočení filmu Velmi nebezpečné známosti (Cruel Intentions), kde se seznámila s prvním manželem, hercem Ryanem Phillippem (46) porodila jejich první společné dítě, dceru Avu Elizabeth Phillippe (21).

Děti jsou pro ni na prvním místě

„Byli jsme do toho hozeni jako každá jiná máma s tátou, kteří se snaží přijít na vše kolem rodičovství. Museli jsme udělat spoustu kompromisů a leccos obětovat, ale stálo to za to. Možná to zní jako klišé, ale není to ani práce, ani majetek – moje děti jsou důvod, proč se ráno probouzím s radostí,“ dodala.

Své těhotné bříško schovávala herečka později ještě jednou během natáčení filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair). V tmavých šatech s vysokým pasem a velkým množstvím spodniček, protože byla už v šestém měsíci těhotenství. V říjnu 2003 pak porodila dnes už šestnáctiletého syna Deacona Reese Phillippe.

Se svým druhým manželem, hledačem talentů Jimem Tothem (50) má ještě sedmiletého Tennessee Jamese Totha. Toho si pořídili jen rok po svatbě svatby. „Moc po společném dítěti toužili,“ prozradil mluvčí páru magazínu US Weekly.

 

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související