Pohledný syn KATE HUDSON paroduje svou matku

Pokud si z vás děti doma utahují, neztrácejte hlavu. I slavní rodiče to s nimi nemají jednoduché.
Kate Hudson se syny
foto: Instagram Kate Hudson

Jak vypadá ráno slavné herečky? To předvedl na Instagramu její šestnáctiletý syn Ryder.

V kuchyni natočil video, ve kterém hlasem své matky zdraví její fanoušky a ukazuje recept na oblíbenou rodinnou snídani. „Ahoj přátelé, tady Kate Hudson. Vím, že mě znáte, protože mě sledujete,“ vtipkuje teenager, který jako by své matce z oka vypadl. Za jeho zády stojí Kate a s úsměvem na rtech přihlíží, jak si z ní syn utahuje.

A Ryder, kterého má Kate s bývalým manželem a frontmanem Black Crowes Chrisem Robinsonem (53), pokračuje: „Takže dnes budeme připravovat proteinový koktejl. Je vynikající, dávám ho svým dětem, které ho milují.“

Sama Kate Hudson (41), která je dcerou slavných rodičů – matka, herečka Goldie Hawn (74) a otec, hudebník Bill Hudson (71) je na sítích velmi aktivní. Jen na Facebooku ji sleduje přes půlmilionu fanoušků a na Instagramu má 12,4 milionu sledujících. Také její matka, nestárnoucí a stále krásná Goldie, si svět sociálních sítí oblíbila. A se svým druhým manželem, hercem Kurtem Russellem (69), si tu neváhají dělat srandu sami ze sebe a odhalují i leccos ze svého soukromí. Není tedy divu, že jejich dospívající vnuk se má kde učit a pokračuje ve šlépějích svých předků.

Není to však poprvé, co si mladík ze své matky utahuje. Týden před tím, než sdílel recept na vydatnou snídani, se ukázal fanouškům ve videu, kde Kate prozrazuje recept na večeři. A Ryder tančí v pozadí. „Namaloval jsem si kvůli tomu nehty,“ komentuje scénku. A opravdu předvádí krásný rudý lak.

Kate má celkem tři děti. Ze vztahu s hudebníkem Chrisem Robinsonem se narodil nejstarší Ryder a pak další syn Binghama Hawn Bellamy. Jejím nynějším partnerem je herec Danny Fujikawa (34) a s ním má dvouletou holčičku Rani Rose Hudson Fujikawa.

Děti Kate (zleva) dcera Rose, syn Ryder a prostřední syn Bingham.
foto: Instagram Kate Hudson

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související