Sedmiletý syn Kate Winslet chce být herečkou

Kate Winslet
foto: Instagram Kate Winslet

Nejmladší syn herečky, sedmiletý Bear Blaze, rozesmál svou matku prohlášením, že by se chtěl raději než hercem stát herečkou.

Hvězda trháků Titanic (1997) či Prázdniny (The Holiday, 2006) Kate Winslet (45) prozradila v pořadu ‘Jimmy Kimmel Live!’ jak ji nedávno syn pobavil. „Otočil se ke mně a povídá: ‚Mami, musím se ti k něčemu přiznat. Prostě půjdu s pravdou ven.‘ Pomyslela jsem si můj bože, to vypadá vážně. A on se na mě podíval a prohlásil: ‚Chci být herečkou’. Začala jsem se smát, ale on ani nehnul brvou: ‘To není legrace, nesměj se. Chci být herečka! Přihlas mě.

Zvládnout slávu není snadné

Dá se předpokládat, že Kate Winslet bude svého nejmladšího syna, kterého má s Edwardem Abelem Smithem, od herecké kariéry zrazovat. Stejně jako bude varovat před nástrahami Hollywoodu i své další dvě děti, dceru Miu (20), kterou má se svým bývalým manželem Jimem Threapletonem i syna Joa (17), jehož otcem je producent Sam Mendes. Jak totiž nedávno přiznala, být herečkou je náročnější, než se může mnohým zdát. Sama to prý po úspěchu Titaniku pocítila na vlastní kůži.

foto: Instagram Kate Winslet

„Poté, co po uvedení filmu vypuklo, jsem měla největší chuť se někam schovat. Život se mi změnil ze dne na den. Byla jsem pod drobnohledem a moc mě nešetřili, zejména britský tisk byl vůči mně dost nevlídný,” přiznala Kate. „Mám-li být upřímná, cítila jsem se šikanována. Vzpomínám si, jak jsem si říkala: To je děsný, doufám, že se to brzy přežene. Došlo mi totiž, že rozhodně nejsem připravená být slavná.”

foto: Instagram Kate Winslet

Kvůli nezvládání své slávy se prý pak záměrně vyhýbala velkým produkcím ve prospěch malých nezávislých filmů. „Pořád jsem se učila, jak se chovat. Cítil jsem se nepřipravená, chyběly mi zkušenosti na velké role. Nechtěla jsem chybovat a pokazit to. Snažila jsem se proto co nejvíce porozumět řemeslu a udržet si určitou míru soukromí a důstojnosti.”


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související