Katy Perry a Orlando Bloom plánují další dítě

A proč ne, když jim to tak klape.
foto: Capitol Records, Lionsgate

Láska slavného páru jen kvete. Zpěvačka Katy Perry (37) a herec Orlando Bloom (44) si podle jejich blízkých přátel přejí rozšířit svou rodinu o dalšího potomka.

„Oba jsou tak neskutečně zamilovaní a šťastní. Skvěle si rozumí, vzájemně se podporují i pracovně, proto je teď jejich velkým přáním pořídit si k roční dceři Daisy ještě další miminko,“ řekl blízký zdroj magazínu ET s tím, že aktuálně se oba uchýlili do rezidence v Las Vegas. Zda se jim podaří dříve zplodit dítě nebo uskutečnit svatbu, to se ještě uvidí.

foto: Twitter

Jedna velká rodina

Orlando Katy požádal o ruku na Valentýna v roce 2019. Původně se měla svatba konat už začátkem roku 2020, ale kvůli pandemii koronaviru museli své plány odložit. Vzájemné štěstí si ale užili i přesto, že k oltáři ještě nedorazili. V srpnu 2020 na svět přivítali první společné dítě, holčičku Daisy, která je ještě více stmelila.

Bloom už má jako otec bohaté zkušenosti i díky 11letému synovi Flynnovi, kterého má s bývalou manželkou, topmodelkou Mirandou Kerr. Věnuje se mu, jak jen to jde, protože oba exmanželé spolu mají nadstandardní vztahy. „Jezdíme společně na dovolené a všechny důležité věci slavíme společně. Miluji Katy. Mohu upřímně říct, že ji miluji víc než Flynnova otce,“ přiznala australská kráska.

foto: Twitter

Ta se ostatně po rozvodu s Bloomem stihla vdát za Evana Thomase Spiegela, amerického podnikatele, který byl v roce 2015 nejmladším miliardářem na světě. S ním zplodila další dva syny. „Orlando je pro mě jako bratr,“ dodala s tím, že je vděčná, že díky společným dovoleným může Flynn trávit čas s malou sestřičkou Daisy.

„Myslím, že za každou skvělou ženou stojí skvělý muž. Je to spojenec a já ho mám ráda i za to, jak zvládá mou šílenou povahu. Navíc je to nejen skvělý partner a přítel, ale hlavně otec,“ řekla na adresu svého snoubence Katy. Tomu se evidentně daří nejen v soukromém životě, ale i v tom hereckém.

foto: Twitter

Úspěch za úspěchem

Hvězda Pána prstenů a Pirátů z Karibiku jde doslova z filmu do filmu i v době, která hercům příliš nepřeje. Nedávno si zahrál např. ve válečném thrilleru režiséra Roda Lurieho Základna (The Outpost, 2020), který pojednává o bitvě o Kamdesh, nejkrvavějším americkém střetu ve válce v Afghánistánu v roce 2009 s jednotkou Bravo 3-61 CAV. Film byl v roce 2020 uznán National Board of Review jako jeden z 10 nejlepších nezávislých filmů a v roce 2021 obdržel cenu Critics Choice Super Award za nejlepší akční film. Pokud jde o nadcházející projekty, Bloom nedávno dokončil druhou sérii seriálu Amazon’s Carnival Row, ve kterém nejen hraje, ale je i výkonným producentem.

Cara Delevingne a Orlando Bloom při natáčení seriálu Carnival Row. / foto: Twitter

Jako producent Bloom nedávno prodloužil svou spolupráci se společností Amazon Studios, kde má několik televizních projektů. Kromě toho se mu dostalo uznání kritiky za debut na Broadwayi v roli Romea v Shakespearově Romeo a Julii pod taktovkou režiséra Davida Leveauxe.

foto: Twitter

Sympaťák s dobrým srdcem

Úspěchy však posbíral i za svou pohlednou tvář. V roce 2002 jej Teen People magazín vybral jako jednu z 25 nejpřitažlivějších hvězd do 25 let. Ve stejném roce získal ocenění Empire Awards v kategorii Nejlepší debut. Přestože sám o sobě tvrdí, že je velký nešika, protože si při nejrůznějších aktivitách a sportech zlomil a rozbil snad vše, co jde, dokáže i nemožné. Během natáčení Pána prstenů se naučil ve chvílích volna surfovat a dokonce se účastnil i několika závodů. Možná i díky tomu ho roku 2004 a 2006 některé magazíny označili za jednoho z nejkrásnějších lidí světa.

To, že je i dobrým člověkem dokazuje fakt, že od roku 2009 je velvyslancem dobré vůle UNICEF. 2. dubna 2014 získal hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, umístěnou na 6927 Hollywood Boulevard. V neposlední řadě dokázal šokovat i české fanoušky, a to nejen několikaměsíčním pracovním natáčením v Praze, ale především tím, když začátkem roku 2020 přijel na hokejový zápas do Kladna a fandil Rytířům. Jeho hokejovým vzorem totiž není nikdo jiný než legendární Jaromír Járg. Je to prostě sympaťák, kterého miluje celý svět a rozhodně by mu nikdo neřekl, že právě dnes 13. ledna slaví 45. narozeniny. Tak všechno nejlepší Orlando!


Kristen Stewart, představitelka Lady Di, Britům moc nerozumí…

foto: Forum film

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související