Trendy 2020: 6 TOP BAREV pro podzim a zimu

Klasiku nechte doma. In bude hnědá, modrá, zelená, růžová a oranžová.
Módní trendy
foto: Instagram

S koncem prázdnin se pomalu rozbíhá podzimní módní sezona. Jaké trendy předpovídají módní návrháři? Z newyorského Fashion Weeku víme, které barvy vám letos nesmí ve skříni chybět.

ORANŽOVÁ

Nebojte se jí, tahle trendy barva oživí minimalistický styl i tmavou barvu vašeho outfitu. Oblíbeným odstínem bude Orange Tiger a Dark Cheddar. Věřte, že v této barvě budete královnou podzimu. Inspirovat se můžete z přehlídek módního návrháře Issey Miyake. Zapomeňte na to, že vám oranžová nepadne. Stačí si jen vybrat ten správný odstín. I slavný Christian Siriano na letošním týdnu módy ukázal, jak oranžová může slušet.

foto: Instagram Fashion Week / Christian Siriano

RŮŽOVÁ

Jemná starorůžová nebo divoká sytost. Odstíny Heart Wood a Fruit Done si určitě zamilujete. Tahle paleta dá vyniknout vaší romantické duši. Zajímavý soulad vytvoříte i kombinací těchto barevných trendy protipólů, které dodají vašemu outfitu zajímavou tečku. Kolekce s touto barvou uvedl návrhář Marc Jacobs.

foto: Instagram Marc Jacobs

VÍNOVÁ

Klasickou červenou nahradí višňová jako Chilli Pepper či Biking Red. Dodá vašemu looku ten správný šmrnc. Společnost Ganni, která ve světě udává trend, dokonce v rámci přehlídky myslela i na dobrou věc a darovala peníze potřebným.

foto: Instagram Fashion Week / Ganni

ZELENÁ

Optimistická zelená se hodí skoro do každého období. Strhující podívaná plná barevnosti, se nesla i na přehlídkových molech. Klasický Army odstín nahradí svěží Guacamole, který prozáří pošmourné dny. Například návrhářka Sies Marjan ví velmi dobře, jak s odstíny zelené pracovat.

MODRÁ

Modrá je prostě dobrá, většinou sluší opravdu každému a snadno se kombinuje. Nejkrásnější odstíny sezony budou tmavá Galaxy Blue, ocelová Bluestone a modročerný Evening Blue. Inspiraci hledejte u návrháře Oscara de la Renty. Zimní bundy v mnoha modrých odstínech předvedl i Rick Owens.

foto: Instagram Fashion Week / RICK OWENS

HNĚDÁ

Hnědá je barva, která si v každém období najde své místo. Pokud jde o podzim a zimu, tak letos sáhněte po odstínu Sugar Almond a Rocky Road. Karamelová a tmavá budou letošním hitem. Něco o tom ví i designer Michael Kors a módní dům Burberry, kteří hnědou každý rok zařazují do své kolekce.

Další módní inspirace

Držte krok s módou: DEVADESÁTKY opět „frčí“.
KRÁLOVNA UDRŽITELNOSTI Cate Blanchett

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související