Flow jóga s Jiřinkou: Stabilita po létě

foto: Jóga Ateliér

Prázdniny skončily a my se potřebujeme dostat do starých kolejí a najít si v kolotoči každodenních povinností a starostí nějaký řád. Flow jóga je tím pravým, co vás zklidní i dodá dostatek energie. Zkuste to s námi.

Chcete po létě získat větší stabilitu a vnitřní sílu? Pojďte se s námi zahřát během flow jógy. Nepotřebujete k tomu nic víc než chvilku, kdy vás nebude nikdo rušit. A tu si rozhodně zasloužíte.

Postavte se na šířku a pravou špičku vytočte ven. Párkrát pokrčte nohu v koleni a znovu narovnejte, protáhnete tak nejednu tělesnou partii.

foto: Jóga Ateliér

Nechte pravou nohu pokrčenou a rozpažte, prodýchejte bojovníka 2. Po chvíli přejděte do úklonu dozadu k natažené levé noze a opět prodýchejte. Pak pojďte do úklonu dopředu k pokrčené noze, pravá ruka je jen lehce položená na stehně pravé nohy.

foto: Jóga Ateliér

Pokud chcete zapracovat na síle středu těla, zvedněte teď pravou ruku a natáhněte ji před sebe. Nezapomeňte u toho dýchat.

foto: Jóga Ateliér

Celou sekvenci zopakujte i na druhou stranu.

Na závěr se posaďte a dopřejte tělu rotaci doprava i doleva, ideálně ve výdrži. Pokud by sed s oběma pokrčenýma nohama nebyl příjemný, tu spodní nechávejte v klidu nataženou dopředu. Na závěr spojte chodidla k sobě a v předklonu se na chvíli uvolněte.

foto: Jóga Ateliér

Ať se vám daří!

Kdo je Jiřina Dobrovolná?

Lektorka jógy, máma dvou dětí, často v černé, ale s koutky nahoru. Vede lekce jógy na pohodu, pro správnou kondici těla i mysli. S respektem a empatií.

Jógu s ní si můžete užít pod křídly Jóga Ateliéru nebo také na www.jirinadobrovolna.cz, na YouTube a na Facebooku

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související