Kate Hudson si užívá v Řecku a připravuje se na pokračování hitu Knives Out

Za sluncem odjela s celou rodinou
foto: Instagram Kate Hudson

Zatímco v Evropě se začíná znovu mluvit o zpřísňování podmínek pro cestování, mnozí se snaží užít si prázdnin, dokud to jde. Včetně filmových hvězd. I Kate Hudson se s partnerem i dětmi vypravila do sluncem zalitého Řecka. Myšlenkami je ale už u dalšího natáčení…

Na sociálních sítích se tento týden Kate pochlubila idylickými snímky zapadajícího slunce na řeckém venkově. Jak vidno svou evropskou dovolenou si opravdu užívá a objevuje krásy Řecka. Dvaačtyřicetiletá herečka je na Instagramu hodně aktivní, sdílí tu nejrůznější detaily ze soukromí své rodiny včetně dětí i matky Goldie Hawn a zdá se, že fanoušci to oceňují. Sleduje ji neuvěřitelných 13,5 milionu lidí…

Inspirace Kate…

Nás zaujal její svěží letní outfit. Jak vidno ze snímku, vsadila na zajímavě střižené dvoubarevné šaty na ramínka, doplněné žabkami, které jsou tuhle sezonu znovu hitem. Vše doplnila delší splývavou džínovou košilí a nápaditou taškou v etno stylu. Prázdninové, fresh a sexy… Tleskáme. Třešničkou na dortu je působivý slamák, která si věru nemůže dovolit každý, ale Kate sluší náramně. Navíc na výlet do horkem a sluncem prosyceného Řecka je jako stvořený.

Knives Out 2

Načerpaná energie z dovolené se bude usměvavé Kate hodit, protože se již brzy zapojí do natáčení pokračování hitu z roku 2019 Knives Out, které se začátkem tohoto týdne rozeběhlo. Název snímku ještě není znám, ale ví se, že se ve filmu objeví Ethan Hawke či Dave Bautista i Edward Norton. Daniel Craig dostal znovu roli Benoita Blanca jako v původního filmu, ve kterém pomáhal vyřešit případ vraždy bohatého patriarchy rodiny.

Ještě před uvedením snímku Knives Out režisér Rian Johnson prohlásil, že má v úmyslu vytvořit filmovou sérii, ve které bude představitel Jamese Bonda hrát prim. A jak se zdá, slib opravdu plní… Scénář začal psát už před rokem a půl, přípravy zhatila pandemie, ale teď už se blízká na lepší časy a natáčení se opravdu rozjelo. Děj se bude jako v přechozím snímku točit znovu kolem vyšetřování vraždy. Práva na chystaný díl i další pokračování získal Netflix a jak napsal web Daily Mail kontrakt má hodnotu téměř 470 milionů dolarů. Kdy pokračování Knives Out uvidíme, nebylo zatím oznámeno.


Netflix se pustil do produkce vysokorozpočtových filmů

foto: Netflix

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související