Lady Gaga: dárek k narozeninám, z kterého se podlamují kolena

Jako v pohádce...
foto: Instagram Lady Gaga

Jako v pohádce o nemilovanější princezně na světě si o svých 35. narozeninách musela připadat zpěvačka Lady Gaga. Takový dárek ještě nedostala.

Zpěvačka Lady Gaga v současné době natáčí film House of Gucci v Římě. V neděli slavila své 35. narozeniny a její přítel Michael Polansky na ni nezapomněl. Poslal jí pugét, o kterém sní snad každá žena na světě. Aby ne. Ohromná kytice zelených a bílých květin, mezi kterými vévodily růže, byla tak obrovská, že ani nešla obejmout.

Zjevně potěšená Gaga fotografii dárku hned sdílela na Instagramu se slovy: „Když ti přítel pošle do Říma kytku k narozeninám. Miluju tě zlato. Nemůžu se dočkat, až budu s tebou a našimi psy zase doma.”

Vztah s Polanskym oznámila zpěvačka světu loni v únoru, když zveřejnila fotku, na které se spolu mazlí na lodi. Následně pak prý spolu strávili celou loňskou covidovou karanténu. A letos v lednu se objevili i při inauguraci prezidenta Joea Bidena a viceprezidentky Kamaly Harrisové, kde se spolu (tajně) líbali.

Kdo je tajemný Michael?

Jedno je jisté, rozhodně není z branže. Spoluzaložil Institut pro léčbu rakoviny Seana Parkera a je výkonným ředitelem Parkerovy nadace. A podle informací z jeho LinkedInu vystudoval aplikovanou matematiku a informatiku na Harvardu. Podle zákulisních zpráv svůj vztah drželi několik měsíců v tajnosti, než se rozhodli jít s pravdou ven. Údajně je seznámil Michaelův přítel a spoluzakladatel Facebooku Sean Parker na své narozeninové oslavě v prosinci 2019. A jak se zdá, láska jim kvete dál.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související