Lady Gaga: dárek k narozeninám, z kterého se podlamují kolena

Jako v pohádce...
foto: Instagram Lady Gaga

Jako v pohádce o nemilovanější princezně na světě si o svých 35. narozeninách musela připadat zpěvačka Lady Gaga. Takový dárek ještě nedostala.

Zpěvačka Lady Gaga v současné době natáčí film House of Gucci v Římě. V neděli slavila své 35. narozeniny a její přítel Michael Polansky na ni nezapomněl. Poslal jí pugét, o kterém sní snad každá žena na světě. Aby ne. Ohromná kytice zelených a bílých květin, mezi kterými vévodily růže, byla tak obrovská, že ani nešla obejmout.

Zjevně potěšená Gaga fotografii dárku hned sdílela na Instagramu se slovy: „Když ti přítel pošle do Říma kytku k narozeninám. Miluju tě zlato. Nemůžu se dočkat, až budu s tebou a našimi psy zase doma.”

Vztah s Polanskym oznámila zpěvačka světu loni v únoru, když zveřejnila fotku, na které se spolu mazlí na lodi. Následně pak prý spolu strávili celou loňskou covidovou karanténu. A letos v lednu se objevili i při inauguraci prezidenta Joea Bidena a viceprezidentky Kamaly Harrisové, kde se spolu (tajně) líbali.

Kdo je tajemný Michael?

Jedno je jisté, rozhodně není z branže. Spoluzaložil Institut pro léčbu rakoviny Seana Parkera a je výkonným ředitelem Parkerovy nadace. A podle informací z jeho LinkedInu vystudoval aplikovanou matematiku a informatiku na Harvardu. Podle zákulisních zpráv svůj vztah drželi několik měsíců v tajnosti, než se rozhodli jít s pravdou ven. Údajně je seznámil Michaelův přítel a spoluzakladatel Facebooku Sean Parker na své narozeninové oslavě v prosinci 2019. A jak se zdá, láska jim kvete dál.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související