LADY GAGA našla své ukradené buldočky

Ozbrojená loupež nakonec dobře dopadla.
foto: Instagram Lady Gaga

Podle policie došlo v Los Angeles k ozbrojené loupeži. Odcizeni byli dva francouzský buldočci, jejichž majitelkou je slavná zpěvačka.

Ryan Fischer se stará o psy Lady Gaga (34) již několik let. Ve středu ho však dva lupiči vážně postřelili, když vyskočili v ulici North Sierra Avenue z bílého sedanu a následně ujeli s buldočky Koji a Gustav. Třetí ze psů Miss Asia utekl a policie ho později objevila. Postřelený muž nyní leží v nemocnici a jeho rodina uvedla, že jeho stav je již stabilizovaný. Zpěvačka mu vzkázala, že je pro ni navždy hrdinou.

K celé nepříjemné události se slavná zpěvačka poprvé vyjádřila v pátek na svém Instagramu: „Bolí mě srdce. Modlím se, aby moje rodina byla znovu celá.“ A za nález svých psů nabídla 500 000 dolarů, tedy zhruba 11 milionů korun. Ještě dodala, že zaplatí i v případě, že pejsky vrátí někdo, kdo si je koupil nebo našel. Po dvou dnech na policejní stanici pejsky přivedla nálezkyně, která s údajným únosem neměla podle policie nic společného. Zatím však není jasné, zda nálezné od zpěvačky obdržela.

Lady Gaga má ke svým psům velmi vřelý vztah, proto není divu, že s ní vystoupili i během show Super Bowlu v roce 2017. Buldoček Miss Asia má dokonce i svůj vlastní profil na Instagramu.

Stefani Germanotta, což je skutečné jméno Lady Gaga, v současné době natáčí v Římě film Ridleyho Scotta, Gucci.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související