Krásky bez make-pu: Pfeiffer, Aniston, Lopez a další…

Herečky, zpěvačky i modelky odhalily svou tvář.
foto: Instagram Michelle Pfeiffer

Jsou hezké, úspěšné a většinou je známe jen dokonale upravené. Jak ale vypadají, když ráno vstanou?

Díky vlastním sociálním se mnohé známé krásky nebojí odhalit i svou pravou tvář. Vlastně se z toho stal nový trend. Pochlubit se světu, jak vypadám bez make-upu a počítačových úprav. Během tohoto roku se tak světu představily mnohé známé celebrity. Pojďme si je prohlédnout.

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer
foto: Instagram Michelle Pfeiffer

Herečka, kterou proslavila role Sukie Ridgemont z hororové komedie ČARODĚJKY Z EASTWICKU, sdílela tuto svěží selfie 19. února 2020. Michelle (62) tak propagovala nejnovější vůni ze své řady Henry Rose. A nutno říct, že za těch více jak třicet let snad vůbec nezestárla. Že by kouzlo?

Jennifer Garner

Jennifer Garner
foto: Instagram Jennifer Garner

V srpnu herečka Jennifer Garner (48) zveřejnila na Instagramu tuto úžasnou selfie zcela bez make-upu. K fotografii mimo jiné napsala. „Děkuji za všechny dary a lekce tohoto léta. Bůh žehnej učitelům, fakultám a všem, kteří nás provedou tímto velkým otazníkem školního roku. Požehnej rodičům, kteří se snaží, aby to všechno fungovalo. A prosím, Bože, chraň náš společný smysl pro humor. “

Jessica Biel

Jessica Biel
foto: Instagram Jessica Biel

I krásná herečka Jessica Biel (38) vypadá bez make-upu úžasně! 22. září se vydala na Instagram, aby povzbudila emoce u lidí a vyzvala je k volbám. „Dnes je národní den registrace voličů! Pošlete SMS VOTER na číslo 26797, abyste se zaregistrovali, a zařadili do hlasovacího registru co nejdříve. Udělejme to pro RBG! 💪🏻,“ burcovala.

Hailey Bieber

foto: Instagram Hailey Bieber

Známá modelka Hailey Bieber (24) ze slavného hereckého klanu Baldwinů, se díky svému mládí může ukazovat nenalíčená téměř pořád. 18. srpna zveřejnila selfie bez make-upu, kde ukázala, jak dokonalou pleť má. Její přednosti jistě ocení i její manžel, zpěvák Justin Bieber (26).

Heidi Klum

Heidi Klum
foto: Instagram Heidi Klum

Téměř padesátiletá topmodelka, která je stále pracovně na výslunní si rozhodně nemůže na přírodní vzhled stěžovat. Stačí se na Heidi Klum (47) podívat na této selfie bez make-upu, kterou sdílela prostřednictvím Instagramu 29. července. Má určitě důvod se usmívat.

Drew Barrymore

Drew Barrymore
foto: Instagram Drew Barrymore

Mohla by být ještě rozkošnější? 17. října herečka Drew Barrymore (45) svým fanouškům nabídla nejen pohled na její zcela přirozenou krásu, ale podělila se s nimi i muziku, kterou ráda poslouchá. Odpovědí jí bylo přes dva a půl tisíce komentářů.

Lady Gaga

Lady Gaga
foto: Instagram Lady Gaga

Půvabná tvář stále nalíčené zpěvačky Lady Gaga ohromila fanoušky. Mohla by být úžasnější?! Psali jí 17. června, když zveřejnila na Instagram selfie, se svou zářivou pletí bez make-upu. „Přemýšlím o světě a vysílám lásku. Chodím v kruzích a někdy přemýšlím o tom, co chci říct. Chci říct, že tě miluji,“ napsala k fotografii.

Salma Hayek

Salma Hayek
foto: Instagram Salma Hayek

Americká herečka s mexickými kořeny Salma Hayek (54) si díky svým genům nemůže na dokonalou tvář stěžovat. Téměř nikdy se nelíčí, proto její tvář bez make-upu, kterou svým fanouškům na Instagramu ukázala v červnu, nikoho moc nepřekvapila. Její přirozená krása je odrazem toho, že míň je víc. K fotografii připsala „Bílé vlasy jsou odrazem moudrosti.“ #Whitehair 🤍 # hairspiration,“

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston
foto: Instagram Jennifer Aniston

V červnu Jennifer Aniston (51) zveřejnila fotografii bez nalíčení na Instagramu a vyzvala lidi, aby si pamatovali, že musí nosit roušky. „Pokud ti záleží na lidském životě, prosím … prostě nos roušku ​​😷 a povzbuď své okolí, aby udělalo totéž ❤️.“ Díky svému zdravému životnímu stylu je vidět, že se jí vyplácí péče o pleť. Je hlavní kreativní ředitelkou značky doplňků stravy Vital Proteinu „Nedokážu popsat, jak důležitý je kolagen pro naše tělo. Naše síla vychází zevnitř, takže sázím na zdravou, vyváženou stravu a vhodné doplňky.“

Lily Collins

Lily Collins
foto: Instagram Lily Collins

Další celebrita, které není cizí sdílet své selfie bez make-upu. Tou je sympatická herečka Lily Collins (31), hvězda fseriálu „Emily v Paříži“. Tuhle zveřejnila na Instagramu 27. června a všichni její fanoušci žasli, jak skvělou pleť má. Nezbývá než závidět. Mládí, krásu i talent.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
foto: Instagram Jennifer Lopez

„Dobré ráno, všichni!!! #MorningFace,“ napsala 1. srpna k snímku, který zpěvačka Jennifer Lopez (51) zveřejnila na Instagramu. Její recept na skutečnou krásu je jasný. Být spokojená, šťastná a stále usměvavá.

Tyra Banks

Tyra Banks
foto: Instagram Tyra Banks

Tyra Banks (47), moderátorská královna pořadu Amerika hledá topmodelku (America ‚s Next Top Model), zveřejnila tuto selfie 14. června. Přestože vypadá na fotce rozpačitě, její dokonalý look je zcela nezaměnitelný a jako správná žena, ráda propaguje přirozenou krásu, za kterou se prý nestydí.

Katy Perry

 Katy Perry
foto: Instagram Katy Perry

Krásná zpěvačka Katy Perry, která porodila v srpnu letošního roku své první dítě, ještě v těhotenství neopomněla zveřejnit svou „pravou tvář“. Dala tak najevo, že za nedostatky se žena nemá stydět, ale má je přijmout jako své přednosti.

Související:

Nový MÓDNÍ TREND sezony podle nestárnoucí Heidi Klum
Goldie Hawn zná jednoduchý recept na mládí

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související