Česká topmodelka múzou světového návrháře

Topmodelka Michaela Tomanová okouzlila Juliena Fournie.
Julien Fourié a Michaela Tomanová
foto: Julien Fourié
JULIEN FOURNIÉ HAUTE COUTURE S TOPMODELOU MICHAELOU TOMANOVOU

Svou haute couture přehlídku pro podzim a zimu 2020/2021 představil francouzský návrhář Julien Fournié místo tradičního kostela Oratoire du Louvre v Paříži ve videu. Jedinou modelkou byla jeho múza „First Manifesto“ česká topmodelka Michaela Tomanová.

Pro svou kolekci použil převážně bílou a černou barvu. Střihy modelů daly dokonale vyniknout ženským křivkám. Nádherné jednoduché linie kabátů a večerních šatů tak rozhodně nedají spát žádné ženě.

Již v loňském roce byla Michaela Tomanová hlavní hvězdou celé módní show slavného návrháře. Její půvab připomíná kouzlo Marilyn Monroe. Ve svatebních šatech s korzetem si dokonce s Fournié zatančila při závěrečném defilé.

Francouzský návrhář Julien Fournié si cestu k šicímu stroji našel dost oklikou. Původně totiž studoval medicínu. Vášeň pro vysoké krejčovství ho však přemohla a v posledních letech je stálicí pařížských týdnech módy. V minulosti pracoval pro luxusní módní domy Nina Ricci, Dior či Givenchy. Vloni, u příležitosti 10. výročí svého módního domu, projevil úctu ženám, které se odlišují.

Ženy, které našly odvahu se vymykat, kultivovaly nezávislost, smysl pro dobrodružství a podněcovaly představivost,“ nechal se slyšet módní návrhář.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související