Kolekce jaro/léto 2021 VICTORIA BECKHAM hlásá: „Buď sama sebou”

Návrhářka odhalila, že se zaměřila na módu 'petrol pump chic‘.
Kolekce Victoria Beckham jaro / léto 2021
foto: Instagram Victoria Beckham

Na londýnském týdnu módy představila návrhářka Victoria Beckham (46) svoji novou kolekci pro jaro / léto 2021. Kvůli pandemii ji ale ukázala světu jen na videu.

Victoria Beckham se při představení své nejnovější kolekce tentokrát musela obejít bez diváků. Na místě však nechyběla její rodina, čímž se pochlubila i na Instagramu. S novou situací se smířila a okomentovala ji smířlivě: „Omezení mohou být osvobozující. Při práci na dálku jsem o to víc reagovala spontánně. Proto je tato kolekce o svobodě – ukazuje jak přemýšlet, zkoumat se, oblékat se, být sama sebou. Ta volnost je zakořeněna v naší skutečné DNA, našem jazyce, v kvalitním krejčovství, barvách a modernosti.”

V souladu s bezpečnostními pokyny uprostřed pandemie coronaviru bývalá Spice Girl debutovala se svou novou kolekcí pomocí čtyř modelů, které představila v galerii umění Victoria Miro ve východním Londýně.

Kolekce Victoria Beckham jaro/létoo 2021

Obrázek 1 z 7

foto: Instagram Victorie Beckham

Saka bez knoflíků, široké klopy, dlouhé kabáty, rozšířené kalhoty a samá džínovina, to je trend ‚petrol pump chic‘ podle Beckham. Sama Victoria prozradila, že se zaměřila zejména na úplety a dlouhé šaty. „Určitě to byla výzva, protože italské továrny byly po nějakou dobu uzavřeny. Musela jsem být velmi strategická, každá tkanina, kterou jsme si objednala, každý vzorek, který jsme vyrobili, musely být skutečně promyšlené.“

Na Instagramu se pak podělila o rodinný snímek a k němu napsala: „Moji oblíbení (a jediní) hosté v této sezóně!“ Syn Brooklyn a jeho snoubenka Nicola Peltz se nezúčastnili, protože minulý víkend odletěli zpět do New Yorku.
foto: Instagram Victoria Beckham

Všichni Beckhamovi měli na akci stejné roušky, kromě dcery Harper, která se na maminčinu digitální prezentaci dostavila v roušce sladěné s šaty.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související