Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel slibuje HERECKÝ KONCERT

A „Dobrou zprávu” k tomu!
Patrik Hartl a jeho herci
foto: Bontonfilm

Je to přesně rok, co padla poslední klapka natáčení nové komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel, kterou podle své stejnojmenné knižní předlohy natočil Patrik Hartl. A Roman Holý pro film složil píseň Dobrá zpráva.

„A dobrých zpráv není poslední dobou tolik, takže jedna navíc se může hodit,“ myslí si Patrik Hartl.  

Obsazení snů

V hlavních rolích se představí Martin Pechlát jako Prvok, David Švehlík jako Šampón, Hynek Čermák je Tečka a Karel ponese tvář Martina Hofmanna. Jejich ženské protějšky hrají Daniela Kolářová, Kristýna Boková, Jana Kolesárová, Petra Polnišová či Bára Poláková.  

Ve filmu mám obsazení snů, a i pro filmovou písničku jsem si vysnil ideální čtveřici zpěváků, které mám nejradši,“ přiznal dále Hartl. Píseň s názvem Dobrá zpráva k filmu s hudbou Romana Holého proto nazpívala čtveřice excelentních zpěváků – Dan Bárta, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Vladimir 518. „Měl jsem ohromnou radost, když s chutí souhlasili,“ dodal Patrik.   

Celý příběh se točí kolem čtyř kamarádů ve středním věku, kteří si přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou s téměř nesplnitelnými úkoly. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap?

Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou ‚kravinu’ jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč … 

Skladbu Dobrá zpráva vydává jako digitální singl Supraphon, který na jaro 2021 připravuje také audioknihu, kterou namluvil Martin Hofmann.  

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související