Herečka Courteney Cox navrhla kolekci vonných svíček. Jak voní?

foto: Film Europe

Herečka Courteney Cox se zařadila po bok dalších kolegyň, například Jennifer Lopez nebo Jennifer Aniston, které nespoléhají jen na svou hereckou kariéru. A pouští se i do budování vlastních kosmetických značek, navrhování parfémů nebo, jako v případě Courteney, vonných svíček.

Na svém Instagramu herečka, známá především jako Monica Geller se seriálu Přátelé oznámila vydání vlastních nových vonných svíček a krému na ruce. „Chtěla jsem, aby vůně svíček byla dostatečně silná. Aby zaplnila místnost, a aby tvar a barva nádoby ladily s jakýmkoli stylem. U krému jsem kladla důraz především na to, aby byl dostatečně hydratační, nebyl mastný a hlavně krásně voněl. Konečně jsme to zvládli,“ pochvalovala si herečka.

Stejně jako její nejslavnější postava Moniky, má Courteney také ráda moderní design. V rozhovoru pro magazín People Cox popsala produkty Homecourt jako „kosmetické produkty pro domácnost“, a jak sama řekla, je doslova posedlá hezkými věcmi a miluje, když je doma čisto a voňavo. Možná i proto slíbila, že již brzy vymyslí také sprej, kterým by se dal provonět celý domov.

Nejnovější svíčky, které sama navrhla, mají být v prodeji od 21. dubna, ale už nyní si můžete na stránkách značky prohlédnout jejich design a představit si, jak asi budou vonět. V nabídce mají být čtyři druhy: Steeped Rose má vonět po růžové vodě, egyptských pelargóniích, ylang-ylangovém oleji a vanilce, Neroli List po jablkách, brazilských zelených mandarinkách, jasmínu a vanilce, Cipres Mint po čínském eucalyptovém oleji, mátě, černém čaji, cedrovém dřevě, a Cece po cedrovém kouři, sladkém kardamomu, skořici a kůži. Cena ovšem odpovídá exkluzivitě a má být 60 dolarů za jednu svíčku.

zdroj: people.com, homecourt.coLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související