Hilary Swank (48) je těhotná. A čeká dvojčata

foto: Netflix

„Cítím se skvěle,“ prohlásila tento týden držitelka dvou Oscarů a dvou Zlatých glóbů v pořadu Good Morning America Hilary Swank. Jde o její první těhotenství a dočká se hned dvou dětí naráz.

“Budu máma. A ne jen jednou, ale dvakrát. Je hezké to konečně říct,” uvedla Hilary Swank a potvrdila tak, že čeká dvojčátka. Herečka také přiznala, že po dětech toužila již dlouho a že stále nemůže uvěřit, že se to opravdu děje. „Je to naprostý zázrak, “ prohlásila hvězda filmů Kluci nepláčou a Million Dollar Baby.

Děti čeká se svým druhým manželem spisovatelem a filmovým producentem Philipem Schneiderem (49), o kterém v show prozradila, že v jeho rodině se dvojčata rodí často. Těžko říct, zda tím jen kamufluje, že podstoupila umělé oplodnění či jde opravdu o spontánní otěhotnění. Ostatně to není důležité. Herečka je evidentně šťastná a zatím se kvůli těhotenství nemusela pracovně nijak omezovat. V současné chvíli natáčí nový seriál a kdyby jí prý kostyméři nemuseli začít povolovat kalhoty, ještě by možná své tajemství nějakou chvíli udržela. Je ale již ve druhém trimestru a tak chtěla jít s pravdou ven. I na své Instagramu už sdílela fotku s popiskem: „Už brzy..! A dvojitě!“

Chvíle odhalení

„Dvanáct týdnů to tajíte z velmi dobrého důvodu. Ale pak břicho roste, každou chvíli musíte na záchod, hodně jíte a toho si okolí všimne, “ přiznala Swank. „Minulý týden nastal přesně ten okamžik, kdy jsem nezapnula kalhoty a musel jsem si je rozstřihnout a vzít si přes ně bundu, abych to schovala.“ I během natáčení se prý až do teď snažila své těhotenství skrývat, ale už nemusí. Ovšem těhotenské obtíže se prý nevyhnuly ani jí. „Nikdy předtím jsem nebyla těhotná, teď ovšem mnohem lépe chápu, čím si ženy procházejí. Nevolnost, vyčerpání, zejména v prvním trimestru,“ řekl Swank. Přesto doufá, že vše bude nadále probíhat v pořádku a nebude muset ani omezit své pracovní aktivity. Termín porodu ovšem neprozradila. Tak držíme palce Hilary!

Zdroj: www.dailymail.co.uk, www.spiegel.de, uk.style.yahoo.com,

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související