Když má dárek hlubší smysl. A nejen o Vánocích…

Nadělte radost nejen svým blízkým.
Teribear
foto: Presco

Vánoce jsou za tu a s nimi také čas radostného očekávání. A obdarovat své blízké smysluplnými dárky, které potěší, a navíc jejich koupí pomůžete potřebným, je nejvíc!

Prostřednictvím dárků s logem medvídka TERIBEARa dáte vánočním svátkům ten pravý smysl! Červený medvídek je totiž symbolem stejnojmenného projektu Nadace Terezy Maxové dětem a jeho hlavním cílem je najít domov dětem vyrůstajícím v ústavech. Dále pomáhá i těm umístěným v náhradní rodinné péči nebo takovým, jimž hrozí odebrání z rodiny. Lepší dárek nenajdete.

foto: Presco

Dárky pro všechny!

Unikátní produkty TERIBEAR jsou kvalitní, vycházejí vždy v limitovaných edicích a důraz je kladen na jejich speciální design. Na výběr je z celé řady praktických předmětů i drobností pro radost – určitě mezi nimi najdete dárek pro všechny členy rodiny i další blízké.

Novinkou v nabídce je například překrásná stylová láhev na pití navržená ve spolupráci s ambasadorkou projektu TERIBEAR Renatou Langmannovou. Ta navrhla rovněž design notesu či originálního minimalistického náramku a chokeru na krk.

foto: Presco

Pořídit můžete unisexové trendy ponožky v různých velikostech, trička, roztomilé hrnky, přívěsky, plyšáka, dětský batůžek, vkusné a praktické kapesní diáře či notesy, rodinný plánovací kalendář, a dokonce i povlečení. A pak také spoustu jiných krásných věcí pro děti i dospělé, které dělají radost a zároveň pomáhají. A nejen na Vánoce.

Potěšte sebe, své blízké i ty, kdo to nejvíce potřebují. V tomto adventním čase není snad nic smysluplnějšího! Více na www.teribearshop.cz.

Teribearshop
foto: Presco

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související