Naomi Campbell: V padesáti se zcela nečekaně stala matkou

Topmodelka na sociálních sítích oznámila, že přivítala na svět své první dítě.
foto: Instagram Naomi Campbell

V úterý 18. května ve večerních hodinách bývalá topmodelka sdílela fotku, na které kolébá nohy své dcery

„Krásné malé požehnání si mě vybralo za svou maminku. Jsem poctěna, že se tato jemná duše stala součástí mého života. Neexistují žádná slova, která by popsala celoživotní pouto, které s tebou cítím, můj andílku. Neexistuje větší láska,“ napsala Naomi Campbell k fotografii. Za hodinu po zveřejnění příspěvek olajkovalo 417 000 fanoušků.

Matka Naomi Valerie Morris Campbell také sdílela stejnou fotografii s blahopřáním: „Jsem nadšená, protože jsem hodně dlouho čekala než se stanu babičkou.“ Ani jedna se jinak o další informace ohledně jména či narození holčičky nevyjádřila.

Již v minulosti modelka mluvila několikrát o tom, že by si ráda rodinu pořídila. „Mohla bych mít děti. Ale zatím nevím, jakým způsobem. Myslím, že je mít budu určitě, každý si myslí, že budu dobrá máma,“ přiznala pro Sunday Times. Nyní je oficiálně sama. Před třemi lety se rozešla s britským rapperem Skeptou.

Vzhledem k tomu, že 22. května oslaví modelka jednapadesát let, holčička se tak pro ni stala nejkrásnějším dárkem k narozeninám.

Naomi Elaine Campbell začala s modelingem v 15 letech a vybudovala si pozici jedné ze tří nejznámějších a nejžádanějších modelek 80. a 90. let. V letech 1990 a 2000 byla jednou ze šesti modelek své generace, kterou vyhlásili za „supermodelku“. Britská rodačka předváděla pro takové módní domy jako je Versace, Chanel, Prada a Dolce & Gabbana. Svou tváří proslavila africké designéry a stala se koproducentkou dubnových týdnů módy Arise v nigerijském Lagosu. Stala se první slavnou topmodelkou černé pleti, která se objevila na obálkách francouzského časopisu Vogue, časopisu Time a na obálce klíčového zářijového čísla amerického Vogue.


Naomi Campbell odhalila největší chybu své kariéry

foto: Instagram Naomi Campbell

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související