Nepřehlédnutelná zpěvačka Zendaya ohromila Paříž

foto: Netflix

Hvězda seriálu Euforie Zendaya Coleman v poslední době sbírá nejen různá filmová i hudební ocenění, ale i obdiv. Kam přijde, doslova šokuje. Naposledy byla nepřehlédnutelnou růžovou královnou na přehlídkové show značky Valentino.

Mladá kráska je známá nejen svým hereckým a pěveckým talentem, ale i módním vkusem. Málokdy se ve svých outfitech sekne. Není divu, že ji módní platforma Lyst v roce 2021 označila za nejvlivnější celebritu ve světě módy. Oblečení, ve kterém se ukázala, pak totiž většinou bleskem zmizelo z pultů obchodů.

Uvidíme, co se stane tentokrát, když se při pařížském týdnu módy blýskla na červeném koberci v působivém růžovém kalhotovém kostýmu s vysokým pasem od Valentina, který měl na sobě našité květiny ve stejné barvě. Model doplnila obuví na vysokých podpatcích a nutno dodat, že vypadala úplně božsky. Ostatně krásné modely ji od třinácti let naučil vybírat jeden z největších módních stylistů Law Rocha. Barvu „pink“ ale nevynesla náhodou.

Módní přehlídka Valentino byla totiž celá v duchu růžové. A vzhledem k tomu, že Valentino ji využívá jako jednu z hlavních tváří své značky, byl model právě z tohoto módního domu. Na mole se pak předvedly další růžové trendy pro podzim a zimu 2022, které pochází z dílny designéra Pierpaola Piccioliho. Takže si troufneme hádat. Bude růžová barvou příští sezony?

Odstín, který návrhář použil na jednotlivých oděvech, dostal název Pink PP, což znamená iniciály jeho jména. Podle všeho bude barva zařazena i do vzorníku Pantone, což už se značce Valentino podařilo v minulosti, kdy šlo o „valentýnovský“ odstín červené.

Značka také na Instagramu zveřejnila klip ke kterému napsala: „#ValentinoPinkPPCollection „Růžová je barvou lásky, komunity, energie a svobody. „@zendaya nám dává exkluzivní pohled na růžový, monochromatický svět nejnovější kolekce Maison, která byla dnes odhalena v Paříži.“

Čtěte také:Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související