RUPERT GRINT, hvězda Harryho Pottera, poprvé ukázal miminko

Slavný zrzek, který v čarodějnickém příběhu ztvárnil postavu Rona Weasleyho si založil účet na Instagramu. Hned první fotkou překvapil.
Rupert Grint
foto: Instagram

Na sociální síti předvedl anglický herec velkolepý debut. Poté, co si založil účet na Instagramu, má na svém účtu za první den už 2,7 milionů sledujících.

Možná tomu přispěla i jeho volba prvního obrázku. Prostřednictvím sítě nasdílel Rupert Grint fotku své prvorozené dcery, která přišla na svět před necelým půl rokem.

foto: Instagram Rupert Grint

„Ahoj, Instagrame! S desetiletým zpožděním, ale jsem tady. Grint na Gramu. Tady vám představuji svoji dceru Wednesday G. Grint. Hodně zdraví, Rupert,“ připsal Rupert Grint, kterého známe mnohem víc jako Rona Weasleyho, k fotce. V překladu znamená Wednesday středa, což je celkem netradiční jméno i na Angličany.

„Vítej Weasley, už bylo na čase,“ reagoval na jeho fotku Tom Felton, který v Harrym Potterovi hrál Draca Malfoye. Další odezva na sebe nenechala dlouho čekat. „Nugáte,“ okomentoval filmového bratra James Phelps alias Fred Weasley. Tím samozřejmě pobavil i nalákal další sledující.

foto: Instagram Georgia Groome

Na rozdíl od Grinta jeho přítelkyně, britská herečka Georgia Groome funguje na Instagramu už od 22. září 2015, kdy sdílela svou první fotku jako družička na rodinné svatbě. Fotkami se soukromí za tu dobu moc nešetřila, přesto za více jak pět let stihla oslovit „jen” necelých 6 tisíc sledujících.

foto: Instagram Georgia Groome

Partneři v květnu oznámili příchod jejich prvního společného dítěte. „Rupert Grint a Georgia Groome s potěšením potvrzují narození své holčičky,“ znělo v prohlášení publicisty Clair Dobbs. „Rádi bychom vás požádali, abyste v tuto mimořádnou dobu respektovali jejich soukromí.“

S Georgií se Ruppert od roku 2011 několikrát scházel a zase rozcházel. Jak Grint, tak Groome se věnují herecké profesi. Zatímco Grinta proslavila již zmíněná sága o čarodějnickém učni, v níž si zahrál jednu z hlavních rolí, jeho přítelkyni mohou diváci znát ze sitkomu Up the Women nebo z filmu On je fakt boží! Společně si zahráli v seriálu „Podfu(c)k“

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související