Sledujte online: S Divadlem Hogo Fogo pro dobrou věc

Projekt #opetspolu pomáhá dobré věci skvělou muzikou a vyprávěním.
foto: Divadlo Hogo Fogo

Benefiční koncert z divadla HOGO FOGO, ve kterém účinkuje hned několik velkých jmen českého showbyznysu, startuje právě dnes v 17.00.

Herci a hudebníci již více než rok nehrají v divadlech, nekoncertují, a přesto pomáhají. Smyslem projektu z divadla HOGO FOGO, za kterým stojí MUDr. Matěj Falc, je získat finanční prostředky na přístroj, který velmi účinně pomáhá pacientům, kteří prodělali těžší formu onemocnění covid-19, léčit postižené plíce.

BENEFIČNÍ KONCERT #opětspolu můžete sledovat v neděli 9. května od 17.00 hodin zde:

Kdo se všechno na koncertě #opětspolu představí?

Pomoci získat prostředky na zakoupení přístroje může každý, kdo na transparentní účet: číslo: 262643217/0300 pošle libovolnou částku. Přispět lze i nákupem trička s logem, hrnečku… a to v e-shopu OPĚTSPOLU.

foto: Divadlo Hogo Fogo

MUDr. Matěj Falc s kolegy a vedením nemocnice ve Slaném má velkou radost, že se jim povedlo dát vše dohromady. Celý projekt se natáčel na konci dubna v divadle v Drážkově. Mnoho umělců, kteří se do projektu zapojili, má navíc k tomuto místu blízky vztah. Karel Roden nedaleko Drážkova žije se svou manželkou, a to na zámku Skrýšov. Herečka Jitka Smutná zase na Drážkově prožila kus dětství. Všichni jsou navíc členy Divadla Ungelt, které vede herec Milan Hein. Ten zase s partnerem Martinem trávy velký kus roku v letním domě ve Vrchotových Janovicích.

Koncertem vás provede Milan Hain. Dále uvidíte muzikanty jako je Pokáč, David Koller, Poetika, Jaroslav Svěcený, Jitka Smutná, Milan Kramarovič, Martin Písařík, Karel Roden a další.

foto: Divadlo Hogo Fogo

Noc divadel bude. Tradičně v listopadu. Těšíme se!

Kultura žije!!!

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související