Tajnosti slavných: Chris Martin z Coldplay prozradil, že Bruce Springsteen je v lepší kondici než on

foto: Sony Music

Když dojde na tajnosti slavných, člověk se občas dozví nevídané věci. Například i to, že hudební hvězdy, které tak obdivujeme, mají úplně obyčejné starosti. Nejenže na sebe žárlí, ale také se vzájemně inspirují. A týká se to i takových stálic hudebního nebe jako jsou Chris Martin (46) a Bruce Springsteen (73).

Jak nedávno frontman kapely Coldplay Chris Martin prozradil, jí jen jedno jídlo denně. A k tomu ho neinspiroval nikdo jiný než hudební legenda Bruce Springsteen. Příznání zaznělo v podcastu Conan O’Brien Needs A Friend: „Poté, co jsme loni v červnu společně vystoupili na Lincoln Financial Field ve Philadelphii v Pensylvánii, jsme si s Brucem zašli na oběd. Nemohl jsem si nevšimnout, jak ve skvělé kondici je, a tak jsem se ho ptal, jak to dělá, že je na tom lépe než já. Svěřil se mi, že od jisté doby jí jen jedno jídlo denně a díky tomu se cítí skvěle. Tak jsem si řekl, že tohle je opravdu výzva a jdu do toho taky,“ rozpovídal se Chris Martin.

Špatný kuchař Chris …

Od té doby Chris nevečeří a poslední jídlo jí ve čtyři hodiny odpoledne. Jeho jediným jídlem za den prý často bývá jen steak z buvola se „steroidní“ omáčkou. Z čeho se ale skládá, neprozradil. Jak ale už dříve přiznal, je také velice špatný kuchař. Za posledních 10 let vařil jen dvakrát – a pokaždé zapálil kuchyň.

„Opravdu jsem mizerný kuchař. V obou případech přijeli hasiči a rád bych jim tímto poslal pozdrav do hasičského sboru v severním Londýně, protože mě zachránili. Když přijeli podruhé, jen se ptali: ‚To už jsi zase vařil?‘, svěřil se se smíchem v roce 2021 v rozhovoru pro BBC Radio 2. A na otázku, co vlastně spálil, odpověděl: „Těstoviny a toasty. Chtěl jsem uvařit večeři, ale pak jsem na to úplně zapomněl a šel pracovat na písničce…“

…dobrý manžel?

Experimenty s jídlem jsou u Chrise zřejmě pravidlem. Už v roce 2016 řekl, že zkoušel jíst v režimu 6:1, což obnáší jíst šest dnů a ten sedmý je půst, během kterého pijete jen vodu. „Řekli mi, zkus den nejíst a tvé tělo bude zdravější. Tak jsem to udělal a zjistil jsem, že díky tomu dokážu zpívat o něco lépe. A také jsem se pak cítil vděčný za každé jídlo.“ V tom si zřejmě velmi rozuměl se svou bývalou manželkou Gwyneth Paltrow, se kterou ho pojí i po rozvodu velké přátelství.

Gwyneth je stravovacími experimenty proslulá. V minulosti ji dokonce podezírali i z anorexie. Že k sobě mají bývalí manželé stále blízko dokázala Gwyneth i nedávným přáním ke Chrisovým 46. narozeninám. „Všechno nejlepší k narozeninám nejsladšímu otci a příteli ❤️, milujeme tě,“ napsala na Instagramu hvězda Zamilovaného Shakespeara.

Pár, který se rozešel v březnu 2014 má spolu dvě děti, osmnáctiletou dceru Apple a šestnáctiletého syna Mosese. Paltrow a Martin šokovali fanoušky, když v minulosti oznámili, že se rozcházejí. Informaci sdíleli na webových stránkách GOOP : „Se srdcem plným smutku jsme se rozhodli rozejít,“ znělo v příspěvku. Spory mezi nimi však nejsou. Dokonce společně trávili dovolenou i se svými novými partnery Bradem Falchukem a Dakotou Johnsonovou, která je dcerou Melanie Griffithové a Dona Johnsona.

A Gwyneth se také už dříve nechala slyšet, že měli spolu s Chrisem zůstat navždy.

zdroj: Dailymail.co.uk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související