Účes na léto? Kadeřník Jennifer Aniston sází na fresh sestřih

foto: Wallhere

Mladistvé a sexy. Tak jednoduše lze shrnout zcela nový letní účes, ve kterém se nedávno předvedla Jennifer Aniston. Sázka na dvorního kadeřníka jí rozhodně vyšla.

„Není nic lepšího než svěží letní střih,“ napsal kadeřník Chris McMillan na Instagram k fotografii se svou dlouholetou klientkou a kamarádkou Jennifer Aniston.

Zlatá slova. Horké dny vyžadují, aby naše vlasy odolaly slunci, teplu, vodě, větru… Hlavně žádné složité úpravy, ideální je, je nechávat uschnout jen tak na vzduchu a dopřát jim volnost. To ovšem vyžaduje opravdu kvalitní sestřih vedený s ohledem na kvalitu a texturu vlasů.

Jen umýt a jít…

Chris McMillan je přesvědčený, že správně sestřižené vlasy vlastně nepotřebují žádné složité úpravy a zejména na léto je nejlepší takový účes, kdy vlasy pouze umyjete a můžete vyrazit. K vodě, na rande či večírek… Jennifer její středně dlouhé vlasy prostříhal tak, aby je nadlehčil a dodal jim objem a švih. Což podle jeho slov vedlo ke stylu, kdy právě dokonalý střih dělá všechnu práci za ni. S úpravou tak nemá už žádné starosti. Do vlasů jí prý vetřel jen Glossing Detangler, pomáhající zlepšit přirozenou texturu vlasů. Jde o jeden z produktů od Lolavie, řady produktů pro péči o vlasy, které Aniston uvedla na trh v loňském roce. Obsahuje výtažky z ovoce, zeleniny a chia semínek pro vyhlazení, zvýšení lesku, i ochranu vlasů a navíc je z 99 % přírodní a neobsahuje silikony, sírany a parabeny.

Za nás skvělé letní inspirace.

Zdroj: www.glamour.com, www.vogue.co.ukLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související