Blíží se jubilejní 30. ročník Elite Model Look

Jaké zajímavé tváře objeví?
foto: Elite Model Look

Loňský ročník proběhl kvůli kovidovým opatřením online formou. Letos se však finále opět vrací do Španělského sálu Pražského hradu, kde budou vyhlášeny naděje českého a slovenského modelingu.

O slavné osobnosti tu nebude nouze. V září se pak zároveň rozběhne další kolo castingů na příští už 31. ročník Elite Model Look.

30. září rozhodne o vítězi odborná porota složená například z ředitelky Elite London Mirandy C. Speransky, ředitelky Elite Milano Elen Mansueto či spolumajitele agentury Elite Prague a Elite Bratislava Sáši Jányho.

Těší mě, že Schwarzkopf Elite Model Look je již 30. let nejefektivnějším projektem, jak nalézt nové modelingové talenty, jak v Čechách, tak i na Slovensku. Nová generace našich modelek a modelů navíc ví, že je několik podob krásy a uvědomují si svou jedinečnost,“ řekl Jány.

foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Během slavnostního vyhlášení bude probíhat tradiční módní přehlídka. Na mole se objeví ambasadorka projektu Michaela Kocianová (32), vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, topmodelky Daniela Kociánová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Barbora Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková.

Agentura Elite Prague poté vyhlašuje nové castingy, které se budou konat ve dnech od 2. září do 15. září v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže se pro letošní rok stal digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude provázet všemi castingy.

foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Největší producent talentů

Ze soutěže organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku v roce 1983 vyhledává nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů.

foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Soutěž objevila už mnohé tváře známé z titulních stran světových módních časopisů. Pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd, jako jsou například Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka 2000), Denisa Dvořáková (2006), Eva Klímková (2013), Barbora Podzimková (2014), Jana Tvrdíková (2016) či Andrej Chamula (2019).

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále účastní mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy v celkové hodnotě 850 000 eur. V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.


Velký úspěch české modelky na soutěži krásy v Malajsii

foto: Prestige Models

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související