Velký úspěch české modelky na soutěži krásy v Malajsii

Modelka nemusela ani překročit hranice a vyhrála. Soutěž se totiž odehrála online.

Až z daleké Malajsie si, i přes nepříznivou situaci kvůli pandemii, odnesla nejvyšší titul soutěže krásy modelka Tereza Bohuslavová z Mostu. Vyhrála prestižní titul Miss Tourism Global.

V hlavní kategorii byla již Tereza Bohuslavová držitelkou korunky první vicemiss Look Bella 2019 a současně vítězkou kategorie Look Bella World 2019. Díky svému půvabu a přirozenosti se probojovala do top šestice finalistek, a nakonec získala hlavní titul Miss Tourism Global 2020/2021.

Kráska z agentury Prestige Models se na soutěž připravovala několik měsíců. A přestože termín soutěže byl původně plánován na prosinec 2020, nakonec se kvůli nepříznivé situaci vedení soutěže rozhodlo o historicky první online ročník na světě. Kvůli bezpečnosti probíhala celá soutěž z domova a finalistky tak místo odletu do Malajsie, kde by společně bojovaly, zasílaly během několika měsíců svá videa, medailonky a fotografie.

Odborná porota pak 17. ledna v Kuala Lumpur vyhodnotila všechny zaslané materiály a vybrala vítězky pro letošní rok. „Nejvíc mě mrzí, že jsem na soutěži nemohla fyzicky být a užít si tu atmosféru velkého finále. Ani jsem nedoufala, že bych se mohla na základě zaslaných videí vůbec dostat mezi nejlepší. Pořád nemůžu uvěřit, že jsem vyhrála, “ přiznala Tereza Bohuslavová.

Cestování si však v budoucnu určitě užije vítězka do sytosti. Účelem získaného titulu je totiž propagovat cestovní ruch a kulturu nejen hostitelské země, ale i České republiky. „Budu nyní podporovat mezinárodní přátelské vztahy a díky titulu jsem se stala ambasadorkou Tourism Global,” dodala sympatická kráska

Přestože nejde o notorický známou soutěž, ve světě má velkou prestiž. Vítězstvím se tak modelingová agentura Prestige Models i soutěž Miss & Mr. Look Bella dostávají do popředí a dokazují, že v soutěžích krásy hrají prim. Aktuálně se můžeme těšit na 17. ročník soutěže Miss & Mr. Look Bella, který bude opět ve spojení s Czech fashion night.

Tereza Bohuslavová se devět let věnovala sportovní gymnastice, jezdila závodně parkur. V osmnácti se vrhla na modeling a nyní pracuje převážně v Miláně a Paříži pro přední světové značky.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.