Christina Aguilera opět V POHÁDCE

Jako v původní animované verzi, kdy jí bylo 16 let, se zpěvačka opět promění do animované legendy bojovnice Mulan.
Christina Aguilera
foto: Instagram
Do kin přichází nová hraná pohádka studia Disney o legendární bojovnici Mulan. Úvodní píseň Reflection nazpívala zpěvačka Christina Aguilera (39), jejíž hlas zazněl i v původní verzi před 23 lety. 

Je úžasné se vracet k tak neuvěřitelnému příběhu plného síly a poselství, které platí i dnes: zůstat věrný sám sobě, být tím, kým jste, a učit se nebojácnosti. Moje nová píseň Loyal Brave True představuje jemnou rovnováhu mezi zranitelností a silou. A původní Mulan a písnička Reflection jsou důvod, proč tady dnes sedím “, řekla Christina Aguilera během rozhovoru při natáčení hudebního klipu.

„Christina Aguilera je jednou z nejtalentovanějších zpěvaček všech dob. Její původní verze písně Reflection z animovaného filmu Legenda o Mulan, si v dějinách hudby drží své místo, a byla odrazovým můstkem její bezkonkurenční kariéry. Díky znovu nazpívané písni Reflection a nově nazpívané písni Loyal Brave True, vnáší Christina do nové epické verze filmu své vrozené schopnosti a roky uměleckého růstu,“ myslí si prezident Music & Soundtracks pro Walt Disney Studios Mitchell Leib. Do českých kin tento snímek o legendární bojovnici, který se stal nesmrtelným díky prastaré čínské baladě uvedl Falcon v pátek 4. září.

HONOCENÍ REDAKCE: 75 %

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související