Beata Rajská: Nová kolekce plná luxusu a všestrannosti

Jak se povedla?
foto: Dermacol

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je sice už za námi, ale není od věci si připomenout, že v jeho rámci se nepředváděly jen filmy.

Beata Rajská se snaží pravidelnými módními přehlídkami dostát pravidlům francouzské „haute-couture“. Své hlavní kolekce tak představuje dvakrát ročně, v Praze a v Karlových Varech. A právě zde proběhla ta poslední v rámci filmového festivalu. A byla vskutku pompézní.

Na Tržní kolonádě, která svými světlými tóny dala vyniknout ženskosti a noblese stylu Beaty Rajské, se představilo 22 modelů. Jelikož šlo o unikátní příležitost, nechyběly ani luxusní kousky, po kterých touží snad každá žena. „V kolekci dominují hlavně zlatá, černá a bílá barva, považuji je za velmi nadčasové a univerzální. Uvidíte spoustu kousků, které lze nosit jak s teniskami do práce, tak s lodičkami na večírek. Chtěla jsem ukázat, že každý kousek se může stát stálicí šatníku a být i všestranný,“ vysvětluje návrhářka Beata Rajská

Modely Beaty Rajské se objevují pravidelně i na molech v Londýně, Miláně, Moskvě, Petrohradu, Vídni, Jekatěrinburgu, Frankfurtu, Mnichově, Mexico City či New Yorku. Poslední významnou akcí v zahraničí byla pro značku prezentace na setkání dam z The International Women’s Club (IWC) of Moscow v lednu roku 2020 pod záštitou velvyslanectví České republiky v Moskvě. A v březnu téhož roku ještě prezentace v indické Bombaji na Times Fashion Week 2020, kde Beata Rajská předvedla svojí nejnovější kolekci Woman Icon.

foto: Dermacol

Osvědčené trio

Celá přehlídka Beaty Rajské proběhla už tradičně ve spolupráci s osvědčenou kosmetickou značkou. Trio Rajská, Dermacol a MFF KV patří už léta neodmyslitelně k sobě. Aby také ne, když značka je od počátku úzce spjata s filmovým průmyslem. Její zakladatelka Olga Knoblochová v šedesátých letech vyvinula ve spolupráci s barrandovskými filmovými studii první krycí make-up (později Make-up Cover), který dal název celé značce a dodnes je jedním z nejprodávanějších produktů.

Ve zlatě, sametu, hedvábí a devoré nebyla zahalená pouze těla modelek, ale i jejich tváře. Zlatou, nestárnoucí barvu jsme viděli na líčení na přehlídkovém molu, zlaté tóny se objevily i během tanečního vystoupení umělců z Hudebního Divadla Karlín, které bylo součástí večera.

Oslavit krásu přehlídkou modelů Beaty Rajské, které dají vyniknout ženskosti, to byla jasná volba. I naše nová limitovaná kolekce se nese v duchu růžovo-zlatých tónů. Moje nejoblíbenější je v této kolekci bronzová tvářenka s reliéfem Prahy,“ prozradila Věra Komárová, spolumajitelka a ředitelka strategie značky.

foto: Dermacol

Na přehlídkovém mole jsme mohli vidět modelky Andreu BezděkovouKarolínu MališovouKristýnu Schick, dcery Ivy Kubelkové – Natálii Karolínu Jiráskovy. „S Beatou mám tu čest spolupracovat již rok. Oceňuji, že dokáže své módě vetknout vždy nějakou myšlenku a zároveň vytváří sofistikované, ženské kousky. Beaty móda má příběh. A to se mi líbí,“ popsala Andrea Bezděková. 


Elite Model Look 2021 má své vítěze

foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související