Elite Model Look 2021 má své vítěze

Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v Barceloně.
foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo v pondělí 30. srpna finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021.

Vítězi za Českou republiku se stali šestnáctiletá Amélie Konšelová a devatenáctiletý Alex Hanus Za Slovensko vyhrála sedmnáctiletá Lenka Saturyová a osmnáctiletý Patrik Vališ. Porota rozhodla rovněž o vítězství Olexi Kabatsii z Ukrajiny.

foto: Elite Model Look

Na finálovém večeru nechyběly ani topmodelky Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková, Jana Tvrdíková, Daniela Peštová a mnoha dalších. O jedinečný hudební zážitek se postaral francouzský zpěvák Adam Naas. Večerem provázela Hana Vagnerová a Vladimír Polívka.

foto: Elite Model Look

Světová móda na Pražském hradě….

Na módním mole se představily modely z řad světových návrhářů jako je Bottega Veneta, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Balmain, Balenciaga, Saint Laurent, Dsquared2, Loewe a mnoho dalších. O styling celého večera se postaral módní návrhář Lukáš Macháček.

Spokojenost většiny přítomných nebrala konce. A to především proto, že to byla po roce a půl první velká společenská událost. „Já jsem se na akci moc těšila, protože jsem si po dlouhé době vzala krásné šaty. A viděla hodně přátel,“ přiznala modelka Nikol Švantnerová, která oblékla modrou róbu od Lukáše Macháčka.

Projekt Elite Model Look

I tento rok se spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Značka v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako jsou například Claudia Schiffer a Heidi Klum. A již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu, objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu. 

“Jsem ráda, že jsme se mohli být i v letošním roce generálním partnerem modelingové soutěže Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Tak jako je Schwarzkopf synonymem pro krásné vlasy, je Elite Model Look synonymem krásných modelek a modelů, co je dokonalé spojení pro modelingovou soutěž. Navíc čeští a slovenští finalisté se pravidelně umísťují na předních příčkách světového finále. Což je jen dalším důvodem, proč v naší spolupráci pokračovat. Českým a slovenským vítězům a vítězkám gratuluji a přeji hodně štěstí na světovém finále i v jejich budoucí kariéře“, řekla k projektovému partnerství Karolina Markiewicz-Kuskowska, ředitelka divize Beauty Care ČR a SR.

Modelingová soutěž Elite Model Look už v průběhu měsíce září v obchodních centrech po celé ČR a SR pořádá celkem 21 castingů, které odstartují další ročník soutěže. Každým rokem se hlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí světa,

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně. Což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. „Věřím, že jsme dnes hostům a odborníkům z oblasti módy představili nové modelky a modely s potenciálem Hany Jiříčkové, Daniely Kociánové, Michaely Hlaváčkové nebo Josefa Utěkala a že je brzy budeme vídat na světových molech a titulcích módních magazínů,“ dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související