Elite Model Look 2021 má své vítěze

Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v Barceloně.
foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo v pondělí 30. srpna finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021.

Vítězi za Českou republiku se stali šestnáctiletá Amélie Konšelová a devatenáctiletý Alex Hanus Za Slovensko vyhrála sedmnáctiletá Lenka Saturyová a osmnáctiletý Patrik Vališ. Porota rozhodla rovněž o vítězství Olexi Kabatsii z Ukrajiny.

foto: Elite Model Look

Na finálovém večeru nechyběly ani topmodelky Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková, Jana Tvrdíková, Daniela Peštová a mnoha dalších. O jedinečný hudební zážitek se postaral francouzský zpěvák Adam Naas. Večerem provázela Hana Vagnerová a Vladimír Polívka.

foto: Elite Model Look

Světová móda na Pražském hradě….

Na módním mole se představily modely z řad světových návrhářů jako je Bottega Veneta, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Balmain, Balenciaga, Saint Laurent, Dsquared2, Loewe a mnoho dalších. O styling celého večera se postaral módní návrhář Lukáš Macháček.

Spokojenost většiny přítomných nebrala konce. A to především proto, že to byla po roce a půl první velká společenská událost. „Já jsem se na akci moc těšila, protože jsem si po dlouhé době vzala krásné šaty. A viděla hodně přátel,“ přiznala modelka Nikol Švantnerová, která oblékla modrou róbu od Lukáše Macháčka.

Projekt Elite Model Look

I tento rok se spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Značka v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako jsou například Claudia Schiffer a Heidi Klum. A již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu, objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu. 

“Jsem ráda, že jsme se mohli být i v letošním roce generálním partnerem modelingové soutěže Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Tak jako je Schwarzkopf synonymem pro krásné vlasy, je Elite Model Look synonymem krásných modelek a modelů, co je dokonalé spojení pro modelingovou soutěž. Navíc čeští a slovenští finalisté se pravidelně umísťují na předních příčkách světového finále. Což je jen dalším důvodem, proč v naší spolupráci pokračovat. Českým a slovenským vítězům a vítězkám gratuluji a přeji hodně štěstí na světovém finále i v jejich budoucí kariéře“, řekla k projektovému partnerství Karolina Markiewicz-Kuskowska, ředitelka divize Beauty Care ČR a SR.

Modelingová soutěž Elite Model Look už v průběhu měsíce září v obchodních centrech po celé ČR a SR pořádá celkem 21 castingů, které odstartují další ročník soutěže. Každým rokem se hlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí světa,

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně. Což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. „Věřím, že jsme dnes hostům a odborníkům z oblasti módy představili nové modelky a modely s potenciálem Hany Jiříčkové, Daniely Kociánové, Michaely Hlaváčkové nebo Josefa Utěkala a že je brzy budeme vídat na světových molech a titulcích módních magazínů,“ dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související