Dcera Heidi Klum jde ve stopách své krásné matky

A je ještě krásnější!
foto: Instagram Leni Klum

Heslo: ‚Jaká matka taková dcera’ platí v rodině Heidi Klum doslova.

Hvězdná kariéra německé supermodelky Heidi Klum mluví sama za sebe. Patří ke generaci slavných tváří, které se ve své době řadily k celebritám, které znal celý svět. Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Eva Herzigová… Krásky, které ještě dnes strčí mnohé mladší kolegyně do kapsy a stále jsou žádané, především do kampaní módních i kosmetických značek. A pořád, byť na prahu či dokonce za padesátkou, určují trendy. Což platí o Heidi Klum dvojnásob.

Čas ale zastavit nelze a do popředí se hrnou nové krásné mladé tváře. A pokud nesou i slavné jméno, mají cestu otevřenou. Leni Klum je zářným příkladem. Teprve šestnáctiletá modelka má už za sebou focení na obálku německé Vogue, kde se objevila po boku své matky.

Tvář z obálky

A nyní má Leni Klum na svém kontě další úspěch. V dubnu se poprvé objevila na obálce německé verze časopisu Glamour, který slaví své 20.leté výročí. Leni si časopis pro tuto příležitost nevybral náhodou, odkazují tak na svou obálku z roku 2001, kdy se na ní předvedla právě Heidi, tehdy jako osmadvacetiletá.

Leni na obálce v nádherných květovaných šatech působí nevinně, ale velmi přirozeně a odborníci jí věští hvězdnou kariéru. Srovnání se svou slavnou máti si ovšem na svém Instagramu neodpustila. „2001 ⏩ 2021. Jaká matka, taková dcera!“, napsala. Heidi obálku sdílela také a připsala, že nemůže být pyšnější.

Které další dcery předčí slávu svých rodičů?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související