Dcera Heidi Klum jde ve stopách své krásné matky

A je ještě krásnější!
foto: Instagram Leni Klum

Heslo: ‚Jaká matka taková dcera’ platí v rodině Heidi Klum doslova.

Hvězdná kariéra německé supermodelky Heidi Klum mluví sama za sebe. Patří ke generaci slavných tváří, které se ve své době řadily k celebritám, které znal celý svět. Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Eva Herzigová… Krásky, které ještě dnes strčí mnohé mladší kolegyně do kapsy a stále jsou žádané, především do kampaní módních i kosmetických značek. A pořád, byť na prahu či dokonce za padesátkou, určují trendy. Což platí o Heidi Klum dvojnásob.

Čas ale zastavit nelze a do popředí se hrnou nové krásné mladé tváře. A pokud nesou i slavné jméno, mají cestu otevřenou. Leni Klum je zářným příkladem. Teprve šestnáctiletá modelka má už za sebou focení na obálku německé Vogue, kde se objevila po boku své matky.

Tvář z obálky

A nyní má Leni Klum na svém kontě další úspěch. V dubnu se poprvé objevila na obálce německé verze časopisu Glamour, který slaví své 20.leté výročí. Leni si časopis pro tuto příležitost nevybral náhodou, odkazují tak na svou obálku z roku 2001, kdy se na ní předvedla právě Heidi, tehdy jako osmadvacetiletá.

Leni na obálce v nádherných květovaných šatech působí nevinně, ale velmi přirozeně a odborníci jí věští hvězdnou kariéru. Srovnání se svou slavnou máti si ovšem na svém Instagramu neodpustila. „2001 ⏩ 2021. Jaká matka, taková dcera!“, napsala. Heidi obálku sdílela také a připsala, že nemůže být pyšnější.

Které další dcery předčí slávu svých rodičů?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související