Podzim na Primě: Seriál Pálava, volba Miss či svatební show

foto: TV Prima

Tři nové seriály, svatební reality show, talk show o vztazích a sexu, volba královny krásy, ale i oblíbené a zajeté programy. To vše a mnohé další novinky chystá TV Prima ve svém podzimním programu. Rozhodně je z čeho vybírat.

Dvanáctidílný seriál Pálava aneb život zalitý sluncem se má stát velkým diváckým lákadlem. Příběh přinese setkání pěti kamarádů, bývalých spolubydlících z vysokoškolské koleje, kteří chtějí na Pálavě zavzpomínat na staré dobré časy. Jenže náhoda a jeden slib je přimějí k tomu, že místo dvou dnů tu zůstanou na neurčito. V seriálu se objeví Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzner či Denisa Nesvačilová. Chybět nebudou ani taková jména jako Bolek Polívka, Pavel Zedníček, Jaromír Dulava, Tomáš Matonoha či Miroslav Táborský.

„Když byl čas, ráda jsem tu zůstávala a ani se nevracela zpět do Prahy. Na vinicích se lépe učí texty, snadněji vám lezou do hlavy. Člověk se tu také odreaguje, lidé jsou vstřícní. Pocucnete si víno, které mi přijde, že neopíjí. Je to tu jiné. Jsem vášnivá turistka, takže jsem si ve chvílích volna vyčlenila čas na památky, kostelíčky, hřbitovy a zámečky,“ svěřila se Denisa Nesvačilová, která hraje dívku jménem Ája. Seriál vznikal pod taktovkou tří režisérů – Petr Kolečko, Jaroslav Fuit a Petr Nikolaev.

Prima stálice i novinky

Ani milovníci piva nebudou ochuzeni. Další primáckou novinkou je seriál Hořký svět, příběh z prostředí rodinného minipivovaru. V seriálu se představí Matouš Ruml, Berenika Kohoutová, Jakub Štáfek, Boleslav Polívka, Eva Holubová, Barbora Černá, Václav Kopta či Tomáš Měcháček. Třetím seriálovým želízkem v podzimním programu je novinka Dobré zprávy. Divákům tento seriál dá možnost „nahlédnout do zákulisí televizního světa“, kterou si bude prošlapávat vesnická dívka, toužící po slávě televizního světa. Reportérku Báru ztvární Natálie Halouzková a produkčního Ondřeje Vladimír Polívka. V podzimní nabídce televize prima nebudou chybět ani nové příběhy oblíbeného seriálu ZOO.

Mezi zavedenými zábavnými pořady Česko Slovensko má talent, Máme rádi Česko, Show Jana Krause, 7 pádů Honzy Dědka a Inkognito se objeví dvě novinky – Můj muž to dokáže s moderátorkou Adélou Gondíkovou a Den jak sen, zachycující reálné svatby. Monika Absolonová v něm bude vyprávět deset příběhů lásky a spolu se štábem projede celou republiku.

Dojde i na prima klasiku

I Prima MAX nabídne řadu zajímavých titulů včetně několika premiér. Sešup, kde se zimní dovolená v Alpách promění v boj o život představí v hlavní roli Willa Ferrella a Julii Louis-Dreyf. Dále pak snímek 13 minut, ve kterém největší americké tornádo zpustoší celé město. Těšit se můžete i na psychologický thriller Lék na život o ambiciózním, mladém manažerovi, který od svých nadřízených dostane za úkol přivézt z odlehlého a tajemného sanatoria nepostradatelného šéfa jejich firmy. Rozhněvaný muž s Jasonem Stathamem v roli tajemné posily bezpečnostní firmy natočil režisér Guy Ritchie. Nebo film Serena, natočený z velké části v České republice s Jennifer Lawrenc a Bradleym Cooperem v hlavních rolích.

Prima KRIMI uvede několik oblíbených seriálových stálic, mezi které patří Námořní vyšetřovací služba, Vraždy v Midsomeru, Columbo nebo Sběratelé kostí. Stanice Prima LOVE připravila pro diváky historickou kostýmní telenovelu Anastázie, Ošklivku Katku či nový seriál Barvy Palerma tureckým hercem Canem Yamanem.

Prima COOL a Prima SHOW uvede improvizační show K.O.MICI nebo talk show Miloše Pokorného Jednou jsi dole, jednou nahoře. Že ženy a auta jdou i nejdou dohromady, ukáže pořad Bábovky a plechovky a navrátí se rovněž soutěž krásy Česká Miss Essens.

zdroj: TV PrimaLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související