Podzim na Nově: Pan Profesor, MasterChef a nový seriál s Táňou Dykovou

foto: TV Nova

Oblíbené pořady se vrací. Podzim na Nově přinese nové řady seriálů Policie Modrava, Pan Profesor, Specialisté nebo populární kuchařské reality show MasterChef. Diváci se mohou těšit i na nový seriál s Táňou Dykovou.

Čtvrtá řada seriálu Policie Modrava bude diváckým tahákem každý nedělní večer. Kriminální zápletky ze šumavského prostředí upoutalo v poslední dosud vysílané třetí řadě v průměru 1,9 mil. diváků (15+) při podílu 45,7 %. Diváci nepřijdou o hlavní hrdiny herečku Soňu Norisovou coby kriminalistku Janu Vinickou či její herecké kolegy Filipa Tomsu, Jaroslava Stránského, Zdeňka Palusga, Michala Holána, Matěje Dadáka, Jana Monczka a další.

Díky velkému ohlasu přináší podzim na Nově nové díly seriálu Pan Profesor, v hlavní roli s Vojtou Dykem. Vysílat se bude každý čtvrtek, a to od 1. září. Chybět nebude ani Beáta Kaňoková, Martin Pechlát, David Švehlík, Matouš Ruml, Ondřej Bauer, Jana Krausová a další. První řada příběhů z jednoho obyčejného gymnázia, kam nastoupí neobyčejný profesor, měla 14 dílů a v průměru ji sledovalo 884 tis. diváků (15+).

Osvědčená želízka v ohni

Podzim na Nově přinese i zcela nové díly seriálu Specialisté, a to ve svém tradičním pondělním čase. Detektivní příběhy, které se na obrazovkách poprvé objevily na začátku roku 2017 patří od svého startu ke stálicím programu. V čele kriminálky je už osvědčený major Strouhal v podání herce Martina Dejdara, který má k ruce kapitány Janu Šafářovou (Eva Leimbergerová), Martina Kováře (Jiří Hána) a Tomáše Berana (Jacob Erftemeijer). Společně v každé epizodě hledají pachatele těch nejzávažnějších trestných činů. I v osmé řadě, která odstartuje na konci léta, se tak fanoušci kriminálního žánru mohou těšit nejen na napínavé zápletky a jejich překvapivá rozřešení, ale i na soukromé problémy hrdinů.

Loňská podzimní řada show MasterChef se stala jedním z nejúspěšnějších pořadů v nabídce TV Nova. V divácké skupině 15-54 si připsala průměrný podíl ve výši 30,5 %. I na podzim tak mohou diváci sledovat, kdo se stane vítězným kuchařským mágem. Nemění se ani vysílací čas, který bude znovu dvakrát týdně – v úterý a ve středu od 20:20. Show startuje v úterý 30. srpna. Nechybí ani porotci Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. Na úterní MasterChefa naváže druhá řada pořadu Souboj na talíři, ve kterém účinkují porotci ze zmíněné kuchařské show. 

Podzim na Nově s novými seriály i oblíbenými soutěžemi

Na obrazovky budou také uvedeny dvě seriálové novinky z tvůrčí dílny režisérů Bisera A. Arichteva, Tomáše Pavlíčka a Marka Najbrta – O mě se neboj v hlavní roli s Veronikou Arichtevou (ve čtvrtek po skončení Pana Profesora) nebo komediální krimi s Táňou Dykovou Případy mimořádné Marty (v neděli po skončení Policie Modrava). Oba seriály mají osm dílů.

Pokračuje i kvízový pořad Na lovu (sobota)reality show Love Island (středa) a v podvečerním vysílání Ulice. Nova na podzim také odvysílá přenos z hudebních cen Český slavík. Z programu je stažen pořad Výměna manželek. Seriál Ordinace v růžové zahradě pokračuje na Voyo.zdroj: TV Nova

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související