11 nejzajímavějších barevných trendů. Přirozený melír nebo kontrast?

Volte moudře
foto: Instagram Cat5

Už nás to nebaví! Chceme změnu a hned. Novou hravou barvu zoufale potřebujeme. Máme na ni chuť a náladu…

Někdo sází na jistotu, ale copak nemáte chuť aspoň na malou změnu? Vybrali jsme pro vás ty nejzásadnější a nejzajímavější barevné trendy sezony. Takže co právě letí? V barvách jednoznačně vede melír, ale velmi sofistikovaný! Co nezvládlo přes prázdniny sluníčko, doladí šikovný kadeřník.

foto: Haircuts

Pro brunetky je tu především přirozený melír tón v tónu, který vynikne zejména na dlouhých vlasech. Ty pak působí jako vyšisované od slunce. Blondýnky si mohou dovolit buď zcela popelavé odstíny (ovšem nikdy ne hned u hlavy), vše musí působit úplně přirozeně, takže kořínky by měly zůstat alespoň o tón tmavší. V kurzu jsou i zábavné kontrastní kombinace a prostor je tu i pro ponechání šedin. Tady je ovšem vždy třeba vymyslet dobrý střih, aby stříbrné pramínky vynikly a účes působil cool.

Tak vybírejte…

Teplý oříškový základ, v délkách podpořený tmavou blond v hřejivém odstínu. Velmi rafinované!

Hravá blond. U hlavy přirozeně tmavá, v délkách sofistikovaně prosvětlená. Promyšlený melír v několika odstínech tvoří dokonalou plasticitu.

Kontrast pro odvážné. Je to sexy a působí to skvěle. Výraznější prameny splývající podél tváře rafinovaně promelírované od světlejší k tmavší jsou naprosto geniální záležitost.

Jestli někdo ví, co je in, tak je to slavná JLo. Takhle bude vypadat léto v jejím stylu. Může být něco hezčího?

Máte vlasy tmavě blond až světle hnědé a přemýšlíte, jak barvu oživit? Barva lískových oříšků je dokonale rafinovaná. Skvěle zvýrazní tvář, působí mladě a má jiskru!

Balayage je vždycky pro kadeřníka výzvou, ale když se povede, je to čirá radost. Různě odstupňované stínování skvěle vynikne na delších, přirozeně zvlněných vlasech.

Varianta pro brunetky….

A pro zrzky…

Dokonalá hra barev ovšem může vyniknout i na kratším důmyslném střihu. Tady odvaha nechybí!

Hřejivý jemný melír přivolá hřejivé léto!

Ta pravá letní nálada. Melír, jak má být. Proužky v několika různých odstínech, které vyšisování od slunce ještě podtrhne. Geniální!


Masky na vlasy, které si vyrobíte doma

masky na vlasy
foto: PxHere.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související