Brad Pitt je prý znovu zamilovaný. Randí s krásnou Ines de Ramon

foto: Netflix

Přestože za rok oslaví slavný herec Brad Pitt šedesátku, stále patří v Hollywoodu k největším sexy symbolům. Není divu, že o něj mají zájem stále mladší a mladší krásky.

Jen několik týdnů poté, co se o Bradu Pittovi proslýchalo, že se schází s modelkou Emily Ratajkowski. Ta ale nyní údajně randí s Petem Davidsonem. A jak se zdá, herec má ve svém životě úplně jinou ženu. Daily Mail zveřejnil fotky Pitta na koncertě zpěváka Bono, který se konal 13. listopadu, s Ines de Ramon. Jde o 32letou švýcarskou šperkařku, která pracuje pro značku Anita Ko jako viceprezidentka společnosti.

Daily Mail dále informoval, že podle mluvčího herce je de Ramon součástí Pittova týmu. Na fotkách to však vypadalo více než na pracovní vztah. Oba byli do sebe zaklínění a podle všeho Pitt svou krásku představoval svým přátelům, včetně Cindy Crawford. Jejich vztahu by navíc nic nebránilo, jelikož Pitt je oficiálně od rozvodu se svou ženou, herečkou Angelinou Jolie, svobodný. A Ramon se letos v září po třech letech manželství rozešla s hercem Upířích deníků Paulem Wesleym.

Domněnky nebo nový pár?

Zprávy o jejím vztahu s Pittem jsou v tuto chvíli trochu rozporuplné, jelikož ani jeden z nich se k ničemu nevyjádřil. Ať tak či onak, Ines a Pitt jsou si evidentně blízcí. A dokázali to i 16. prosince, kdy se na after party po premiéře jeho filmu Babylon v Los Angeles k sobě chovali víc než přátelsky. Předpokládá se, že šlo i o oslavu Bradových narozenin, které měl 18. prosince. Jde vůbec o jejich první společné veřejné setkání od té doby, co se v listopadu objevily zprávy o jejich možném randění.

Jak informoval magazín Us Weekly, herec je do krásky údajně až po uši zamilovaný. Oficiálně sice netvoří pár, ale podle všeho spolu tráví veškerý volný čas. Magazín People zase uvedl, že mají spolu plánovat i Silvestr a příchod nového roku. 

Pět jazyků a bakalářský titul

De Ramon je absolventkou Ženevské univerzity a získala bakalářský titul v oboru obchodní administrativa. Její LinkedIn uvádí, že mluví pěti jazyky, přičemž francouzština, angličtina a španělština jsou uvedeny s úrovní rodilí mluvčí. Německy a italsky pak mluví na profesionální úrovni. Než začala pracovat pro Anita Ko v Los Angeles, strávila Ines čtyři roky prací v maloobchodním oddělení klenotnické společnosti de Grisogono.

Poté co v novinách proběhly informace, že je možná novou přítelkyní Brada Pitta, de Ramon si svůj Instagram nastavila jako soukromý.

Hluboce věří v lásku

Pro fungující vztah Brad Pitt vyžaduje naprostou upřímnost a schopnost akceptovat partnera takového, jaký je. Jeho partnerka z Legendy o vášni Julia Ormond z něj byla tolik unesená, že prohlásila: „Brad je milý a v podstatě plachý. Nikdy se nesnažil dostat dívku hned do postele, má však pro ženy neodolatelné kouzlo a některé ho doslova pronásledovaly na každém kroku.“ Při natáčení thrilleru Sedm začal chodit se svojí filmovou manželkou Gwyneth Paltrow, se kterou se nakonec v roce 1996 zasnoubil. Koupil pro ně vilu v blízkosti Hollywoodu, ale pak z dodnes neznámých důvodů následoval rozchod, k němuž Pitt řekl jen: „Zmýlil jsem se.“

V roce 1999 se seznámil s hvězdou Přátel Jennifer Anniston a dalších pět let, po které trvalo jejich manželství, svět zaplavovaly tisíce fotek dokonalého páru. Už během manželství s Anniston připomínal, že by dal přednost své ženě, měla-li by jeho práce narušit jejich vztah. O rozpadu jejich vztahu se hodně napsalo a nejčastější teorie připomíná, že Anniston kvůli pracovním nabídkám odkládala dítě tak dlouho až bylo pozdě. Sami ex-manželé však neudali žádný oficiální důvod. Přitom je známo, že ještě než byli rozvedeni a Pitt se při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith sblížil s krásnou kolegyní Angelinou Jolie.

Smutný rozvod

Herec se poté rozvedl. Jolie za sebou tehdy měla už dvě manželství, s Billym Bobem Thorntonem a s Jonnym Lee Millerem. Netrvalo dlouho a Jolie s jejími adoptivními dětmi se nastěhovala do Pittovy vily. Následovalo adoptování Juliiných dětí, kambodžského chlapce Maddoxe a etiopské holčičky Zaharu. Chvíli na to nový pár snů v Africe přivedl na svět společnou dceru Shiloh Nouvel Jolie-Pitt.

Jolie a Pitt se po několika letech společného soužití vzali v roce 2014. Vychovávali společně šest dětí, z toho tři vlastní. Dva roky na to, tedy v roce 2016 podala herečka po dvanácti společně strávených letech žádost o rozvod. V dokumentech stál za rozvodem důvod – nepřekonatelné rozdíly. Brad Pitt k rozvodu vydal prohlášení, že je velmi zarmoucený a důležitá je pro něj pohoda jejich dětí. Všech šest dětí bylo následně svěřeno do péče Angeliny Jolie.

zdroj: Daily Mail, Us Weekly, People, Elle.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související