Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk: Romantická dovolená ve Florencii

Kdo z vás je tu potká?
foto: Instagram Gwyneth Paltrow

Tohle léto je to, zdá se, móda. Mnohé hollywoodské star vyrazily na dovolenou do Evropy a samozřejmě se tím chlubí i na sociálních sítích. Gwyneth Paltrow není výjimkou.

Poté, co Kate Hudson předvedla světu kouzelné romantické záběry ze svého putování řeckým venkovem, nelenila ani Gwyneth Paltrow. Společně se svým manželem televizním producentem Bradem Falchukem předvedla obrázky z renesanční perly Toskánska. Ve Florencii se jí podle všeho opravdu líbí a užívá si ji se vším všudy jako klasická turistka.

A tak se její fanoušci, kterých má jen na Instagramu 7,6 milionu, mohli přesvědčit, že miluje italské jídlo i známé florentinské památky. Ve svých Instagram Stories také sdílela pohled na nejrůznější vybrané delikatesy včetně cuketových květů s parmazánem, salátu s nektarinkami a mozzarellou či ančovičkami.

K jedné fotce téměř prázdného talíře osmačtyřicetiletá herečka napsala: „Rozhodně v mých top 10.“ Podle příspěvku jí ale nedávno chutnalo i v baru Cañete v Barceloně, kde se nechala zvěčnit u prázdných talířů a nápisu: „FUCK YOUR DIET“. Zdá se, že známá vyznavačka zdravého životního stylu si o dovolené umí užívat. Nebo se alespoň tak tvářit.

Zákaz nočního vycházení turisty moc neodradil

Ve Florencii před pár dny začal platit zákaz nočního srocování v turisticky neoblíbenějších částech města. Starosta města Dario Nardella podepsal nařízení, které až do odvolání zakazuje lidem se večer vždy od čtvrtka do soboty procházet v oblíbených částech města. Do restaurací a barů se ale může… Ovšem sedět a pít na oblíbených schodech Baziliky Ducha Svatého je zakázáno po celý týden.

Tato pravidla mají platit až do skončení pandemie a za jejich porušení hrozí pokuta až 1000 eur. Město tímto kontroverzním rozhodnutím chce čelit dalšímu šíření pandemie. Návštěvníky ale, zdá se, neodradilo a ti se sem zejména v posledních dnech hrnou ve velkém. No nedivme se, když tu kromě nádherných paláců či dalších krás města mohou potkat i hollywoodskou star…

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související