Gwyneth Paltrow: Během karantény jsem pila každý den

I slavní hřeší
foto: Instagram Gwyneth Paltrow

Že s námi více jak rok života s koronavirem pěkně zamával, je jasné. A každý se s tím pere, jak umí. Je sympatické, že i slavné tváře přiznávají, že lockdown moc nezvládaly. Gwyneth Paltrow je zářným příkladem.

Známá herečka se v rozhovoru pro Sunday Mirror svěřila, že si během pandemie koronaviru doma dopřávala alkohol každý den. Dokonce si prý vymyslela vlastní nápoj s názvem Buster Paltrow, který pojmenovala po svém dědečkovi. „Pila jsem sedm nocí v týdnu, vařila si těstoviny a jedla chleba. Úplně jsem se spustila. Kdo pije více drinků sedm nocí v týdnu? Tohle přece není zdravé. Miluju whisky stejně jako ji miloval můj děda, proto jsem po ně tenhle vlastní drink nazvala. Je ze skvělé whisky z lihovaru v Tennessee s javorovým sirupem a citronovou šťávou. Je to hrozně dobré. Dávala jsme si dvě, každou noc karantény, “ řekla otevřeně Paltrow.

Jak přežít lockdown?

„Nedokázala jsem se udržet,” přiznala Gwyneth, která je jinak pověstná svou přísnou životosprávou a pevným režimem. „Pila jsem víno, jedla sušenky i sýr… Přibrala jsem 14 liber (6,3 kg) a úplně si rozhodila zažívání. Ale vůbec nic se mi s tím nechtělo dělat. Měla jsem pocit, že mě všechno to víno, těstoviny, krekry a sýr dovolují přežít a vydržet to.“

Nyní je ale prý už osmačtyřicetiletá herečka zase hodná a najela na svůj osvědčený systém pohybu i stravování. A výsledky se dostavují. Díky vlastnímu intuitivnímu stravovacímu programu zhubla už 11 liber (5 kg).

Snadné to ale podle jejích slov zrovna nebylo. „Vzpomínám si, jak jsem 3. ledna začala. Jediné, na co jsem ze začátku dokázala myslet, bylo: Kdy si zase budu moct dát koktejl? Ale znáte mě, nepodvádím, potřebuju být fit, a tak jsem disciplinovaná. Říkala jsem si, to přece nemůžu udělat. Pak jsem se asi po 60 dnech začala cítit dobře. A teď se začínám cítit tak skvěle, že si říkám, jo, pila bych, kdybych mohla, ale už ne sedm dní v týdnu. Nechci se k tomu vracet,“ dodala.


Gwyneth Paltrow: Proč se rozešla s Bradem Pittem?

Pár devadesátých let. Byla to láska jako trám. Proč skončila?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související