Gwyneth Paltrow: Proč se rozešla s Bradem Pittem?

Nečekané přiznání...
foto: Instagram Gwineth Paltrow

Když se řekne Brad Pitt, každý si vedle něho představí Angelinu Jolie nebo Jennifer Aniston. Málokdo ví, že kdysi tvořili moc hezký pár s Gwyneth Paltrow.

Herečka o vztahu s jedním z největších fešáků Hollywoodu nikdy nemluví, nedávno však učinila vzácnou výjimku. Možná proto, že od randění s Pittem uběhly už desítky let a získala ten správný odstup. Pravdou ovšem je, že Gwyneth Paltrow a Brad Pitt tvořil v letech 1994 až 1997 velmi diskutovaný pár, a dokonce se i zasnoubili. A slušelo jim to spolu.

Ve videu, které vzniklo ve spolupráci s magazínem Vogue, Gwyneth komentovala své fotografie z devadesátých let. A byl mezi nimi i snímek z roku 1996, na kterém je zachycena právě s Bradem kdesi v New Yorku. „Pár devadesátých let”, komentovala herečka nostalgicky obrázek, na kterém má na sobě černou koženou bundu, modré džíny, vrstvený svetr, tričko a tenisky. Pitt je oblečený do robustního hnědého úpletového svetr a černých džínů. „Už si nepamatuju, kde je to focené, asi někde při natáčení, ale ta kožená bunda byla od Calvina Kleina,” vzpomínala Gwyneth s úsměvem. 

V té době Pitt natáčel film The Devil’s Own, ve kterém hrál i Harrison Ford. Paltrow a Pitt se poprvé setkali, když spolu pár lety předtím hráli ve snímku Se7en.

Byla jsem tak mladá…

Další fotografie, kterou Paltrow ukázala, byla její první obálka Vogue z roku 1996. Od té doby se objevila na dalších šesti. „Brad mě ten den navštívil při natáčení, takže si myslím, že je i na jedné z těch fotek časopise, jestli se nemýlím,“ řekla. A opravdu tam je, na jedné z nich ji Pitt líbá na tvář.

„Podívám se na to a vidím tak mladou dívku,“ pokračovala Paltrow ve vzpomínání. „Moc ráda bych ji objala a pošeptala jí do ucha pár rad,“ svěřila se.

Kdo je komu podobný?

Mezi fanoušky celebrit existuje teorie, že Pitt rád přebírá podobu svých přítelkyň, zejména co se účesu a oblečení týče. Fotografie Pitta, kde vypadá podobně jako jeho bývalé, již dlouho kolují po sociálních sítích. Paltrow se k tomu kdysi vyjádřila na Instagramu: „Nebo my rády vypadáme jako on, přiznejme si to.“

Zdá se, že to mezi Gwyneth a Bradem byla skutečná láska, proč se tedy rozešli? Jak už se dříve herečka v rozhovoru pro Vanity Fair přiznala, byla tehdy opravdu hodně mladá. V době, kdy spolu chodili jí bylo 22 a Bradovi 31. „Byla jsem takové dítě,“ řekla. „Trvalo mi až do čtyřicítky, než jsem trochu dostala rozum. Nebyla jsem připravená a on byl pro mě příliš dobrý… Nevěděla jsem, co dělám,“ přiznala s tím, že prý zůstali přátelé.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související