VÁNOCE 2020 NA TV NOVA: Legendy, tradice i novinky

Štědrý den bude pod taktovkou režiséra Jana Svěráka s pohádkou Tři bratři.
Vánoce na TV NOVA
foto: archiv TV Nova

I letos se můžeme těšit na vánoční svátky plné krásných pohádek či filmů. Pořádnou nálož zábavy najdete na TV Nova i Nova Cinema, která se i letos spoléhá na osvědčené snímky i novinky.

Oblíbené pohádky


Pořady na komerční televizi přinesou pestrou nabídku oblíbených českých i zahraničních pohádek, filmů a animovaných příběhů. Štědrý den v hlavním vysílacím čase bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka, v dalších svátečních dnech se diváci mohou těšit na pohádky Čertova nevěsta, O statečném kováři, Nejkrásnější hádanka a další.

Děti můžou prožít svátky také s pohádkami Řachanda, Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Nebojsa. Nebudou chybět ani filmové legendy – komedie S tebou mě baví svět a pohádka Mrazík. Dočkáme se i premiér animovaných pohádek Yeti: Ledové dobrodružství, Ledové království i jeho speciály Oslava v Ledovém království a Ledové království: Vánoce s Olafem, dále nebude chybět ani Hledá se Nemo, Hledá se Dory a Auta 3.

31. prosince večer bude patřit silvestrovským Televizním novinám a premiéře speciálu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Po půlnoci odvysílá stanice záznam letošního koncertu Marka Ztraceného v O2 areně, včetně unikátní vzpomínky na Karla Gotta.

foto: archiv redakce

A osvědčené pecky…

Nova Cinema nabídne populární komedie Vánoční prázdniny, Sex ve městě 2, Blbý a blbější, ale i fantasy filmy pro celou rodinu jako je Willow, Wonder Woman, Alenka v říši divů, Alenka v říši divů: Za zrcadlem, Interstellar či historické drama Králova přízeň. Děti nebudou ochuzeni ani o animované filmy, jako jsou např. Úžasňákovi. Stanice Nova 2, Nova Action a Nova Gold budou pokračovat ve svém osvědčeném schématu včetně oblíbených sitcomů, reality show a pořadů ze Zlatého archivu.

Sport nesmí o svátcích chybět

Milovníci sportu ocení přímé přenosy ze dvou hracích dnů Evropské ligy UEFA s účastí českých týmů, ale také finálové utkání MLS Cupu 2020 či čtvrtfinálové zápasy anglického ligového poháru Carabao Cupu. 24. prosince potěší nabídkou historických zápasů NHL. V novém roce na ně navážou přímé přenosy nové sezony NHL. A připravují i přenosy z prestižní tenisové akce v podobě finále Tenisové extraligy 2020. ​

Na Nova Sport 2 se mohou diváci těšit na start nové sezony zámořské basketbalové ligy NBA už od 22. prosince 2020. K vánoční době již neodmyslitelně patří také mistrovství světa v šipkách. To vyvrcholí na stanici Nova Sport 2 a Voyo na přelomu roku. UFC Speciál MMA je pak připraven 31.12. 2020.

Voyo a Nova plus

Vybrat si tu můžete z klasických filmů a pohádek, bez kterých si už svátky neumíme ani představit, ale i z novinek posledních let. Najdete zde i předvánoční rozhovory s představiteli oblíbených hrdinů, ale i spoustu zajímavostí ze zákulisí vánočních filmových hitů.

Kromě Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice či dalších autorských seriálů, si lze pustit také nové díly úspěšných slovenských seriálů – Oteckovia či Horná Dolná. To vše na Nova Plus či na HbbTV po stisknutí červeného tlačítka.

foto: archiv TV Nova

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související