Britney Spears chystá další dokument o svém životě

Je to ani ne měsíc, co byl zveřejněn dokument o Britney Spears a zpěvačka už pracuje na dalším.
foto: Instagram Britney Spears

Její nová zpověď se bude jmenovat Bitva o Britney: Fanoušci, hotovost a opatrovnictví (The Battle For Britney: Fans, Cash And A Conservatorship).

Šedesátiminutový dokument připravuje BBC a premiérově se bude vysílat na internetovém kanále iPlayer 1. května. Snímek má odkrýt pravdu, kterou Britney třináct let tajila. Pořadem bud provázet novinář Mobeen Azhar. Ten diváky seznámí s aktuální situací zpěvačky, jejímž opatrovníkem je otec Jamie, i o hnutí #FreeBritney, které žádá o osvobození interpretky z „moci“ jejího otce.

„Odcestoval jsem do Los Angeles, abych objevil pravdu o Britney. Ocitl jsem se ve světě právníků, fanoušků i paparazzi a strávil jsem čas s lidmi, kteří jí jsou nejblíže,“ uvedl Azhar. V dokumentu nebude chybět ani rozhovor s vizážistkou Spears, bývalým choreografem Brianem Friedmanem, právničkou Lisou MacCarley či dalšími známými osobnosti, které měli či mají ke zpěvačce blízko.

Po dlouhé době dokonce zpěvačka promluvila na svém instagramovém profilu. Nahrála vzkaz fanouškům a odpověděla na tři nejčastěji kladené otázky. Spears o svém stavu donedávna mlčela, proto její nejnovější video vyvolalo názorovou bouři.

„Při tanci v obývacím pokoji se mi často točí hlava, ale jako profesionální tanečnice to dokáži ovládat,“ odpověděla na první dotaz. Druhá otázka se týkala červené ledničky, jejíž fotku nedávno sdílela na Instagramu. „Lednička se mi moc líbila, tak jsem se rozhodla ji sdílet.“ Poslední otázka mířila od fanoušků na zpěvaččin aktuální stav. „Často se mě ptáte, jestli jsem v pořádku. Ano, cítím se skvěle. Jsem nesmírně šťastná. Mám krásný dům, úžasné děti. Teď si dávám pauzu a je mi moc dobře,“ svěřila se.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související