Scarlett Johansson: třetí nečekaná a utajená SVATBA

Scarlet Johansson a Colin Jos
foto: Instagram Scarlet Johansson

Americká herečka Scarlett Johansson (35) se před pár dny nečekaně vdala. Vzala si komika Colina Josta (38).

Informaci o svatbě oznámila na Instagramu charitativní organizace Meals On Wheels America. „Jsme nadšení, že můžeme říct, že Scarlett a Colin se o víkendu vzali,“ napsali na sociální síti. Zprávu o svatbě organizace zveřejnila spolu s fotkou trajektu „táhnoucího“ plechovky a s popiskem: Jost Married, tedy narážkou na jejich příjmení.

Svatba se uskutečnila jen v kruhu nejbližších, v souladu se všemi restrikcemi kvůli covidu a také s přáním podpořit charitu. „Chtěli v tomto složitém období skrze naši organizaci pomoci potřebným. Zvažte také podporu na počest novomanželů,“ napsala organizace u fotky a vyzvala tak fanoušky k dobrým činům.

Komik ze show Saturday Night Live s herečkou chodí od roku 2017, zasnoubili se loni v květnu. Scarlett Johansson byla v minulosti už vdaná za herce Ryana Reynoldse a novináře Romaina Dauriaca, s nímž má šestiletou dceru Rose Dorothy Dauriac. Jost se oženil poprvé.

foto: Instagram Scarlet Johansson

Scarlett Johansson jde v poslední době z filmu do filmu. Po úspěchu Avengers: Endgame si připsala i další megahit Manželská historie a Králíček Jojo, díky jemuž získala nominaci na Oscara. Její nejnovější film Black Widow stále čeká na svou premiéru. Do kin má přijít 6. května příštího roku.

Další její hereckou příležitostí, která se v příštím roce chystá, je horor Bride, inspirovaný hororovou klasikou Frankensteinovy nevěsty. Hlavní hrdinka zde má být stvořena tak, aby byla dokonalou ženou, a zejména manželkou, pro úspěšného podnikatele. Ona se však svému tvůrci vzepře a je konfrontována se skutečným světem, který v ní vidí jako monstrum.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související