NICOLE KIDMAN poprvé promluvila o manželství s Tomem Cruisem.

Herečka poprvé komentovala manželství s Tomem Cruisem.
Tom Cruise a Nicole Kidman
foto: Instagram Nicole Kidman

Herečka se k životu s bývalým manželem nikdy vyjadřovat nechtěla.

„Z úcty ke svému současnému manželovi jsem se rozhodla nemluvit o svém bývalém,“ řekla Nicole Kidman (53) v roce 2018 v rozhovoru pro britský magazín Observer. V aktuálním říjnovém rozhovoru pro New York Times ale nakonec přeci jen udělala výjimku a o životě s Tomem Cruisem (58) přeci jen něco prozradila.

foto: Warner Bros

Nejčastěji dostávala Nicole otázky ohledně natáčení velmi intimního snímku z roku 1999 Eyes Wide Shut. Příběh se točil kolem manželské nevěry a tak na ni novináři často dotírali, zda se netýkala také jich. Žádné manželské problémy prý ale tenkrát neměli. „V té době jsme prožívali velmi šťastné období, ale chápu, že některé části filmu si někteří mohli spojovat s naším skutečný životem,“ odmítla spekulace.

A na otázku, zda v nich práce na filmu nevyvolala nějaké „negativní pocity“, Nicole Kidman odpověděla: „Nás to spíš nabudilo. Byli jsme plní elánu. Například jsme ve 3 ráno vyrazili závodit na motokárách,“ uvedla s tím, že se dál minulostí zabývat nechce. „Nevím, co jiného říct. Možná nemám schopnost ohlížet se zpět a raději vnímám a užívám si přítomnost.“

Každopádně ale herečka přiznala, že kdyby se s Cruisem seznámila později, všechno by možná dopadlo jinak. „Tenkrát jsem byla velmi mladá a najednou začala žít život spořádané manželky. O pár let později přišlo první dítě a já se starala o rodinu. Byla jsem převážně doma, nebo v práci,“ popsala.

Režisér filmu Eyes Wide Shut Stanley Kubrick měl podle médií částečně stát za krachem jejich manželství, to ale Kidman zcela popírá. „ S Kubrickem jsme měli přátelské vztahy a rádi s ním spolupracovali. Natáčení s ním bylo sice náročné, protože jsme už měli dvě děti a žili celou tu dobu v karavanu, ale ráda na to vzpomínám,“ dodala.

foto: Instagram Nicole Kidman

V devadesátých letech byli manželé nejsledovanějším hollywoodským párem.

Seznámili se v roce 1989 při natáčení filmu Bouřlivé dny. Rok na to se vzali. Nicol bylo tehdy 22 let a Tomovi 27. Během manželství adoptovali syna Connora (24) a dceru Bellu (27). V roce 2001 se na desáté výročí svatby rozvedli. Nicol byla tenkrát těhotná a krátce na to potratila.

Díky své první manželce o šest let starší Mimi Rogers se Tom Cruise hlásí ke scientologické církvi. Dnes již dospělé děti, které adoptovali s Nicol, jdou tak trochu v jejich šlépějích. Connor Kidman Cruise se dnes živí jako herec, hudební producent a DJ a Isabella má vlastní značku oblečení, které sama navrhuje. 

Cruise se v roce 2006 oženil s herečkou Katie Holmes a téhož roku byla svatba i Nikol Kidman s country zpěvákem Keithem Urbanem. S ním má dvě děti. Cruise a Holmes se rozvedli v roce 2012 a mají spolu dceru Suri.

Faith Margaret Kidman Urban (9) a Rose Kidman Urban (12) / foto: Instagram Nicole Kidman

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související