Bruce Willis bude dědečkem. Jeho dcera Rumer je těhotná

foto: Netflix

Nejstarší dcera Bruce Willise a Demi Moore herečka Rumer Willis se brzy stane maminkou. O šťastnou událost se podělila společně s přítelem Derekem Richardem Thomasem na sociálních sítích.

Lepší dárek by si snad ani nemocný Bruce Willis nemohl přát. Spolu se svou exmanželkou, herečkou Demi Moore se totiž stanou poprvé prarodiči. Trojice černobílých snímků, kterými tuto radostnou událost mladý pár oznámil, nenechala chladným nejen fanoušky, ale i samotnou budoucí babičku. „Začíná mi éra sexy podivínské babičky,“ reagovala na sítích své dcery Rumer Willis její matka Demi Moore. 

„Taková krásná zpráva, to vám moc přeju. Gratulace!“ okomentoval příspěvek herec a hvězda seriálu Perníkový táta, Aaron Paul (43). Herečka a kamarádka Rumer Brittany Snow popřála budoucí mamince hodně štěstí.

Zajímavostí je, že čtyřiatřicetiletá herečka oficiálně potvrdila vztah s frontmanem kapely Vista Kicks teprve 16. srpna letošního roku, kdy jí na sociální síti Derek popřál vše nejlepší k narozeninám. „Všechno nejlepší k narozeninám @rumerwillis ❤️ Za tu krátkou dobu, co jsme spolu, jsi naplnila můj život radostí a pohodou. S tebou je všechno tak snadné. Zpíváme, tančíme, hrajeme a hlavně se smějeme. Děkuji za to, že jsi. Jsi kouzelný človíček a jsem moc ráda, že jsi mi vstoupil do života.“

Jak dlouho dvojice ovšem tvoří pár, není známo, každopádně na založení rodiny dlouho nečekali a viditelně se na společné miminko těší.

Navždy spolu

Rumer Willis zazářila již v pěti letech ve snímku Now and then (Navždy spolu) pod jménem Willa Glen. Její další role byly Amanda Talley, kterou ztvárnila ve filmu Rukojmí, Joanne ve filmu Domácí mazlíček či Ellie v Sesterstvo nemilosrdných, natočeno v roku 2009. Následovala řada malých rolí v různých televizních seriálech, jako např. Medium či Kriminálka New York. Objevila se také po boku své matky Demi Moore ve filmu Striptýz či po boku otce ve filmu Můj soused zabiják. Posledním filmem, kde hrála, byl snímek Tenkrát v Hollywoodu (2019), kde se objevila společně s dcerou Umy Thurman Mayi Hawke.  zdroj: People.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související