Buďte v teple. Barevné kabáty jsou in

Módní zimní šik kousky, které vás vystihnou
foto: Tamara Bellis

Váš výběr svrchního oblečení je důležitý. Ukazuje totiž na první pohled váš osobní styl. Pokud se dokonale trefíte, rozhodně budete středem pozornosti. I proto by kabáty měly vévodit šatníku.

Dávno jsou doby, kdy si každá žena vybírala praktický černý či hnědý styl. Letošním hitem budoucnosti jsou odvážné střihy, zářivé barvy a nečekané materiály. Takové kabáty a bundy tu dlouho nebyly. Ve chvíli, kdy zvolíte vše správně, rozzáříte nejen sebe, ale ostatním každý zimní den.

Nádherné kousky The Arrivals

Jejich modely jsou zrozené v nezávislém brooklynském studiu a najdete je především na modelkách a influencerech. Populární bunda Moya stojí sice 1 190 dolarů, ale tento kousek si bezesporu pořídíte na celý život.

Šetrná kolekce Everlane ReNew

Společnost využívá recyklovaný polyester a vlnu a tvoří působivé, udržitelné kabáty a teplé bundy za rozumnou cenu. Značka zachovává plnou transparentnost v každé ze svých továren, a dokonce uvádí podrobnosti o místě výroby každého oděvu.

Lehké a odolné kabáty TAION

Tato japonská značka používá k plnění kabátů 90 procent prachového peří a 10 procent výplňového peří. Vnější nylonový materiál pak odolá vodě a skvrnám. Kabáty jsou lehké, ale hřejivé.

Kreativní Overcoat

Po několika letech u Comme des Garçons a později jako hlavní krejčí u návrhářky Donna Karan vytvořil Ryuhei Oomaru koncepční značku svrchního oblečení Overcoat. Složité střihy a chytré detaily unisex kabátů jsou důkazem Oomaruova mistrovství v tvorbě vzorů.

Charlotte Simone

Tato sexy značka je známá především svými barevnými kabáty Penny Lane. Žádaná bunda není stejná a firma neustále tvoří v nových barvách a materiálech, lemovaná luxusním mongolským lemem.


TIPY MÓDNÍ REDAKTORKY LINDY „LARY“ RICHTER:


Fashion trend na zimu? Saténová sukně…

foto: archiv firem

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související