Fashion trend na zimu? Saténová sukně…

Trendy kousek, bez kterého nemůžete být!
foto: archiv firem

Přijde vám saténová sukně jako naprosto nevhodný kus oblečení na chladnou zimu? Naopak. V kombinaci s rolákem a kozačkami jde o skvělý protiklad, ve kterém v zimě rozhodně záříte!

Módní profesionálové a influenceři nyní upozorňují na trend, který tu dlouho nebyl. Jemná saténová sukně by se měla stát skvělým trendy kouskem oblečení pro náš zimní šatník. Nevěříte? Stačí se inspirovat. Jsou úžasné, plné ženskosti a neuvěřitelně sexy!

foto: Instagram Romanenkovika

K nejhezčímu outfitu letošní zimy stačí opravdu jen tři kousky oblečení: saténová sukně, kterou jistě většina z vás má ve skříni ještě z léta, příjemný pletený rolák a mohutné kozačky. Pokud pak na sebe hodíte sako, můžete tento styl nosit i do kanceláře. Když vyměníte buclaté kozačky za lodičky, jste připravená na večerní akci. S punčochovými kalhotami a kašmírovým svetrem bude tenhle zimní trend 2021 fungovat i při teplotách pod nulou.

foto: Instagram Shepelevich

Saténová sukně zaujme úžasným komfortem, nadčasovou elegancí a jednoduchostí. Zatímco v zimě ji nosíme s pleteninou a kozačkami, v létě ji kombinujeme s lodičkami a háčkovaným topem.

foto: Archiv firem


Pletené svetry jsou samozřejmě jednou z absolutních nezbytností v zimě. Letos letí hlavně v extra délce a s velkými roláky, ale zimním trendem tohoto roku jsou i svetry se zipy.

foto: Archiv firem


Čím robustnější boty, tím lepší. V současné době jsou zejména modely se zipem vepředu super tip.

foto: Archiv firem

Zahalte se do maxi šály

foto: Unsplash

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související