Zahalte se do maxi šály

Pořiďte si důležitý zimní doplněk
foto: Unsplash

Zima klepe na dveře, ať se nám to líbí nebo ne. Nižší teploty jsou už na dohled a minimálně v noci začne i mrznout. A v takovém podnebí jsou maxi šály pravým požehnáním.

Není nad to zvolit si doplněk, který bezpečně zahřeje. A navíc je tak elegantní, že v něm můžete jít do práce i do divadla. Maxi šály jsou tak praktické a sexy, že by každá žena měla mát doma aspoň tři. A střídat je podle nálady a počasí. Jde o dokonalého společníka, který zahřeje, a hlavně vám dodá styl. Ať už máte rádi kašmírový šátek, odvážný kostkovaný vzor, ​​nebo tíhnete k trendovým šátkům této sezóny, rozhodně neprohloupíte.

Kostkované maxi šály

Tento typický vzor skvěle doplní všechny druhy manšestrového oblečení i tvídových kabátů. Zvolte tradiční tartanový motiv nebo větší kostku s výraznými základními barevnými schématy. U kostky vždy sázejte na kontrast, tón v tónu to je nuda. Dokonale vyzdvihne bundy, saka i trenčkoty v nevýrazných odstínech hnědé, šedé a černé.

Hrubý pletený šátek

Mohutný šál, který můžete sladit se svým svetrem či bundou. Pokud máte doma šikovnou babičku či maminku neváhejte ji poprosit, aby vám podobnou šálu upletla. Barevnosti se meze nekladou. Čím výraznější, tím lépe.

Šátek s logem

Velký šátek zdobený logem luxusní značky, si letos pořiďte určitě. Naaranžujte si ho přes jedno rameno, spojte oblíbeným páskem, nebo si ho oblékněte přes obě ramena k minimalistickým pleteným šatům.

Polštářový šál

Praktický a poutavý, péřový vycpaný šátek vás stylově obepne a zároveň vás udrží v teple. Pokud ho jednou vyzkoušíte, už ho nebudete chtít nikdy sundat.


Touha zachumlat se je tu! Takže to chce… Pončo!

Pončo
foto: archiv Wish

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související