Film o životě KARLA GOTTA vstoupí do kin 15. října. Na ukázku se podívejte už teď.

Snímek nabídne unikátní záběry ze zpěvákova života a soukromí.
Nataceni - film KAREL
foto: Karel Gott Agency

„Náš film nesmí být nuda,“ říkal během natáčení Karel Gott režisérce, Olze Malířové Špátové. Ta jeho přípravou strávila dva roky, přičemž natáčení probíhalo během posledního roku Gottova života. Díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na jeho život, jaký se doposud veřejnosti, ani skalním příznivcům, nenaskytl. A nechybí v něm ani zpěvákův nadhled a osobitý humor.

„Olga má velký dar natáčet se svým komorním týmem tak, že jsme se častokrát nechali unést spontánní atmosférou a přirozeně jsme ji vpustili do našeho soukromí, díky čemuž jsem se rozpovídal o tématech poměrně důvěrných. Se svým manželem, kameramanem Janem Malířem, se tak vlastně stali součástí naší rodiny,“ prozradil sám Karel Gott při posledních dnech natáčení.

Tvůrcům se tak naskytla ojedinělá příležitost zachytit Karla Gotta nejen při jeho vystoupeních nebo při setkáních s fanoušky, ale především v jeho domácím prostředí – v Praze, na chalupě, nebo na vsi, kde trávil dětství. Zpěvák se ve filmu vydává po stopách svého života a odhaluje neznámé zákulisí a soukromí, které si jinak snažil chránit.

„Jsem nesmírně ráda, že vám můžeme představit oficiální trailer k filmu Karel. Věřím, že na vás dokáže alespoň částečně přenést obrovskou otevřenost a lásku, se kterou film vznikal,“ napsala fanouškům na sociální síť manželka Ivana Gottová.

Snímek se nevyhýbá ani boji s nemocí. „S podporou obětavé lásky své ženy Ivanky zápasil s nemocí statečně. Jsem vděčná, že jsem s ním mohla strávit celý rok života ve chvílích šťastných a dojemných, ale i nelehkých,“ řekla režisérka Olga Malířová Špátová.

Film KAREL vstoupí do českých kin 15. října 2020.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související