Filmový fenomén After míří do kin s pokračováním láskyplného příběhu

Na Padesát odstínů šedi pro náctileté s názvem After: Přiznání, se můžete těšit od 3. září.
After: Přiznání
Foto: Bontonfilm

Romantická knižní série @Aftermovie spisovatelky Anny Todd se vloni přenesla poprvé i na filmová plátna. Nevinná dívka Tessa Young (Josephine Langford) a rebel Hardin Scott (Hero Fiennes Tiffin). Nepolíbená studentka, která podlehla svodům sexy mladíka.

Film plný romantiky, napětí a osudové lásky si své diváky rychle našel i u nás – do kina na něj zamířilo skoro 100 000 diváků. A druhý díl s názvem After: Přiznání (After We Collided) má být prý mnohem odvážnější a to i ve žhavých scénách. Takže na co se máme těšit?

Jeden bez druhého nemůže být a zamilovaná dívka kvůli své lásce vše odsune na vedlejší kolej – školu, kamarády, matku… To se nelíbí jejímu okolí. Když se hrdinka dozví, že jí její milovaný zase ublížil, začne pochybovat. Jenže jak zapomenout na vášnivé dotyky, žhavé polibky… Ach! A do toho se tu objeví hodný, milý a krásný Zed a Tessu čeká velké rozhodování. Příznivci tohoto žánru si určitě vychutnají i knižní vydání s doplněnou bonusovou kapitolou.

After: Přiznání / After We Collided, USA, 2020, 106 min
Režie: Roger Kumble / Scénář: Anna Todd
Hrají: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Dylan Sprouse, Charlie Weber, Candice King, Samuel Larsen, Louise Lombard, Dylan Arnold, Rob Estes, Khadijha Red Thunder, Shane Paul McGhie, Karimah Westbrook

HONOCENÍ REDAKCE: 50 %

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související