Harry a Meghan promluví u OPRAH a hodně otevřeně…

Dvouhodinový rozhovor přinese velmi zajímavé informace
foto: Wikimedia commons

Televizní stanice CBS bude 7. března ve 20:00 vysílat rozhovor Meghan Markle a prince Harryho se slavnou moderátorkou Oprah Wifrey.

Slavný královský pár má ve velmi otevřené zpovědi v talk show Oprah Wifrey promluvit o všem, co se v posledních letech událo. CBS nyní zveřejnila první ukázku, která naznačuje, že se dozvíme možná vše o tom, co předcházelo rozhodnutí vymanit se z područí královské rodiny a proč se vévoda a vévodkyně ze Sussexu odhodlali bojovat o svou svobodu.

„Mlčela jste nebo jste byla umlčena? Chci jen, aby bylo všem jasné, že zde není žádné téma tabu.” Tak zní v ukázce jedna z otázek, které moderátorka Oprah Wifrey Meghan Markle pokládá. Rozhovor se má dotknout všech ožehavých témat, týkajících se královské rodiny, mateřství, manželství i faktu, jak těžké je žít pod tlakem veřejnosti. A královský protokol půjde podle všeho v tomto případě zcela stranou. V Kalifornii jsou vévoda a vévodkyně ze Sussexu ochotni mluvit bez obalu. 

I princ Harry promluví o tom, jak se mu nyní žije. „Je to pro mě opravdová úleva a jsem šťastný, že zde mohu sedět se svou ženou po boku. Nedokážu si představit, jaké to pro ni (pro jeho matku Dianu, pozn. red.) muselo být, procházet tímto procesem před lety o samotě. I pro nás dva to bylo těžké, ale alespoň máme jeden druhého,” prozradil.

Mladý pár se rozhodl vzdát se všech královských povinností kvůli toxickému prostředí ve Velké Británii, které vytváří tisk. Princ Harry má totiž velké obavy, aby se neopakovala historie, která nakonec vedla ke smrti jeho matky, princezny Diany. Ta se titulu princezny z Walesu vzdala po rozvodu s princem Charlesem v roce 1996. A rok na to zemřela během honičky v autě, kdy se její řidič snažil ujet novinářům, kteří ji pronásledovali.

foto: Instagram Oprah

Jak na intimní zpověď, která trvá téměř dvě hodiny bude reagovat královská rodina, se ještě uvidí. Jedno je ale už teď jasné. Moderátorka, ale i kamarádka královského páru Oprah Winfrey určitě nezaváhá a zeptá se i na velmi ožehavé věci. Pojí ji totiž s královským párem dlouholeté přátelství a je i jejich sousedkou v Montecitu v Kalifornii.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související