Meghan Markle je TĚHOTNÁ. Archie bude velký brácha!

Manželé Harry a vévodkyně ze Sussexu čekají miminko

Informaci o těhotenství vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle potvrdil mluvčí páru. Na sociálních sítích se také objevila výmluvná fotografie od jejich blízkého přítele fotografa Misana Harrimana. Královská rodina se tak brzy rozroste o dalšího člena.

„Meg, byl jsem na tvé svatbě, abych byl svědkem začátku milostného příběhu. Můj příteli, je mi ctí zachytit ten růst. Gratulujeme vévodovi a vévodkyni ze Sussexu k této radostné zprávě!“

„Můžeme potvrdit, že Archie bude velkým bratrem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost, že očekávají své druhé dítě,“ řekl mluvčí páru magazínu People.

Královský korespondent a autor Omid Scobie také potvrdil zprávy na Twitteru spolu s krásnou fotografií od osobního fotografa Misana Harrimana. Na ní má Meghan splývavé šaty od Caroliny Herrery, které poprvé oblékla, když byla těhotná s Archiem.

Zpráva o těhotenství přišla jen pár měsíců poté, co Meghan Markle odhalila, že loni v létě potratila. V listopadu 2020 v New York Times Meghan v rozhovoru velmi intimně popsala své zkušenosti se ztrátou těhotenství. „Spadla jsem na zem s Archim v náručí a utišovala ho ukolébavkou, abych nás oba uklidnila. Veselá melodie byla v ostrém kontrastu s mým pocitem, že něco není v pořádku,“ napsala o chvíli, kdy si uvědomila, že její druhé těhotenství končí.

Velká zpověď

„Svírala jsem své prvorozené dítě, a věděla, že ztrácím druhé,“ přiznala. Nyní se rodina rozrůstá o dalšího člena. Kdy má miminko přijít na svět a zda to bude chlapec či děvče, ukáže čas.

Druhý potomek Harryho a Meghan bude osmý v pořadí nástupnictví na britský trůn po svém bratrovi a odsune Harryho strýce, prince Andrewa na devátou příčku. Královna Alžběta II. se tak stane desetinásobnou prababičkou.

Reakce ze zámku

Meghan Markle a princ Harry obdrželi vřelé blahopřání jménem celé královské rodiny krátce po zveřejnění. Dobrá zpráva se totiž rychle šíří přes všechny sociální sítě.

„Její Veličenstvo, vévoda z Edinburghu, princ z Walesu a celá rodina jsou potěšeni a přejí páru, aby se vše vydařilo,“ řekl mluvčí paláce v prohlášení s odkazem na královnu Alžbětu, prince Philipa a prince Charlese.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související