Velký horoskop pro vás! Jaký bude rok 2022?

Ptáme se hvězdopraveckých karet. Předpověď jen a jen pro vás!
foto: PxHere.com

Rok 2021 pomalu končí a většina z nás vzhlíží s nadějí k tomu právě přicházejícímu. Bude 2022 lepší než ten předchozí? Vyřeší se problémy, které se nashromáždily, zlepší se naše finanční situace, najdeme lásku? Každý z nás má nějaká tajná přání, sny, touhy a očekávání. Naplní se?

Rok 2021 nám dal pořádně zabrat. A tak má většina z nás oprávněný pocit, že by si trochu štěstí, klidu a dobrých zpráv zasloužila. Přinese je rok 2022? Číslo 22 má z pohledu numerologie dar plnit tajná přání, nastolit harmonii a přinést do našich životů řád. Navíc, když čísla 2022 sečtete, vyjde vám číslo roku 6. A to je číslo souladu, přeje kreativitě, ale na druhou stranu dává přednost realitě před fantazií. Zkrátka nás bude inspirovat, ale zároveň držet při zemi a nedovolí nám žít v oblacích. Dařit by se mělo tedy především všem zemním znamením (Býk, Panna, Kozoroh), ale i pro další to vypadá slibně. Jak tuto předpověď podpoří výklad unikátních hvězdopraveckých karet? Kartářka a vědma Sandra Pavlů je vyložila pro každé znamení zvěrokruhu. A zde jsou její podrobné předpovědi. Co čeká právě vás v lásce a vztazích, zdraví a práci? Dozvíte se!


Kozoroh (22.12. až 20.1.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Spolehlivost, ochota se dohodnout a schopnost zachovat chladnou hlavu i ve vypjatých situacích. To vše vás odlišuje od druhých a je tím hlavním, co pojí vaše vztahy. Vaši blízcí oceňují, že dokážete spojovat a ne rozdělovat, jste nositelem rodinných tradic a pout. Občas při tom trochu zapomínáte na sebe, ale rok 2022 vám připomene, že je třeba myslet i malinko sobecky. Navážete nová přátelství, a s někým z minulosti se budete muset rozloučit. Což je v pořádku, protože nadcházející rok bude přát vyčištění vztahů, zbavení se těch toxických a udržení těch stabilních a pevných.

Zdraví & kondice: Starejte se o sebe, jak nejlépe dovedete. Brzy zjistíte, že se vám sčítají všechny hříchy minulosti a je čas věnovat si opravdu zvýšenou dávku péče. Své auto také dáváte pravidelně do servisu, tak proč stejnou pozornost nedopřát tělu? Příští rok vám nabídne několik možností k restartu a měli byste je využít. Pokud už dlouho přemýšlíte o tom, že začnete s novým sportem nebo zcela změníte svůj jídelníček, směle do toho. A pokud to nevyjde hned na poprvé, nevzdávejte to, hvězdy jsou při vás a dovolí vám začít znovu a lépe.

Kariéra & peníze: Zatím to tak ještě nevypadá, ale brzy nastane čas sklízet úspěchy vaší píle. Jste velmi pracovití a odměna se dostaví, věřte, že ano. Nemáte riskování v povaze, ale kdyby se naskytla příležitost na větší investici, raději ji odložte nebo velmi dobře promyslete. Začátkem roku přijde vhodná doba na prověření všech závazků, půjček, pojistek. V první polovině roku se k vám pravděpodobně dostane lákavě znějící nabídka na novou práci. Dobře zvažte všechna pro a proti, nemusela by být tak výhodná, jak se na pohled zdá.


Vodnář (21.1. až 20.2.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Dlouhodobé vztahy jsou vždy komplikované, ale vy to zvládnete. Menší krize, která se s největší pravděpodobností přelije i do začátku nového roku, vás ve výsledku posílí a připomene vám, co je pro vás důležité a co můžete oželet. Někdy v druhé polovině roku vás přepadnou myšlenky, zda je vše, jak má být a vy propadnete lehkému pocitu marnosti. Zažeňte ho. Nejlépe tak, že si vzpomenete na vše hezké, na čem vaše láska stojí. V každém vztahu je vždy jeden závislejší a těžko říct, která pozice je těžší. Pokud lásku zrovna hledáte, léto vypadá nadějně. Zadaným nabídne i nějaký flirt, který může přerůst v nevěru. Zvažte, jestli vám to riziko za to stojí. Pálit mosty je snadné, stavět o mnoho složitější.

Zdraví & kondice: Leden vás zastihne ne v úplně nejlepší formě, únava posledních měsíců se nastřádá a vybere si svou daň. Odpočinek a relax bude nutný, ideálně někde na horách na čerstvém vzduchu naberete znovu energii a obnovíte síly. Zaměřte se i na odlehčení jídelníčku, hodně spánku a celkový detox. Vynechání alkoholu, kofeinu, tučných jídel a sladkostí vám jen prospěje. Vydržte to alespoň měsíc a budete jako znovuzrození.

Kariéra & peníze: S rozhodováním, co je pro vás nejlepší, obvykle nemáte problém, tentokrát vás ale začátek roku 2022 zastihne trochu nepřipravené. Berte to tak, že ani vy nemusíte být pořád stoprocentně ve střehu. Dovolte si pro jednou nechat věci jen tak plynout a počkat si, co vám osud postaví do cesty. Uvidíte, že díky tomu získáte patřičný nadhled a na mnohé otázky, které se vám poslední dobou tak honily hlavou, rázem najdete nečekané odpovědi. Chce si to jen počkat na vhodný čas a určitě se rozhodnete správně.


Ryby (21.2. až 20.3.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: To, co se koncem tohoto roku tak hezky rozběhlo, bude pokračovat. Právem sklidíte, co jste zaseli, vaše píle a trpělivost bude odměněna. Jen musíte ukrotit svou vznětlivost, ne vše bude přesně podle vašich představ a čím dříve se s tím smíříte, tím lépe pro vás. Raději přijměte věci tak, jak jsou a nechtějte, aby se vše točilo jen kolem vás. Pokud se s tím naučíte žít, vaše situace se brzy zlepší a vy se alespoň na nějakou dobu budete vznášet na růžovém obláčku. Jak dlouho tam zůstanete, je i na vás. Podmínky pro vznik něčeho ještě krásnějšího tu určitě jsou, jen je nezažeňte zbytečným tlačením na pilu. Vše je tak, jak má být.

Zdraví & kondice: Času na sport jste měli v uplynulých týdnech opravdu málo a je nejvyšší čas vše napravit. Vy pohyb opravdu potřebujete, bez něj to nejste vy, a i vaše psychická odolnost výrazně klesá. Pokud s tím něco rychle neuděláte, odrazí se to také na vašem fyzickém zdraví. A když jsme u toho, nezanedbáváte prevenci? Rozhodně se objednejte na všechna preventivní vyšetření a zbytečně nepřepínejte své síly. Buďte na sebe hodní, ale důslední a nadměrnou lenost si nepovolujte. Pamatujte, že nic se nemá přehánět.

Kariéra & peníze: Ne úplně snadná finanční situace se v průběhu roku 2022 postupně vyřeší, ale buďte trpěliví. Druhá polovina roku vypadá o dost slibněji a ve hře bude i změna zaměstnání. Ta by se vám mohla dost líbit a konečně byste v ní našli i více uznání vašich schopností, než se vám dostává teď. Pokud studujete nebo učíte, konec pololetí či semestru dopadne víc než dobře, tady se můžete těšit na velmi dobré zprávy. Konec roku bude náročnější, ale vy to zvládnete! Sil budete mít dost.


Beran (21.3. až 20.4.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Netrápí vás už delší dobu nějaká zakázaná či nevyslyšená láska? Možná nevěra nebo podezření na ni… Každopádně nějaké šrámy na duši tu kolem vás vidím, ale hlavu vzhůru! Brzy se ukáže, že vše je trochu jinak, než jste si mysleli. Všem, kdo mají čisté svědomí, se brzy mraky roztáhnou a objeví se sluneční paprsky, které je zahřejí na srdci. Nedorozumění se vysvětlí a vy budete moci začít znovu s čistým štítem. Pokud se ale ukáže, že to bude vyžadovat jistou změnu, určitě ji udělejte. Zejména v první třetině roku pro ni budou skvělé podmínky, tak se toho nebojte a jděte do toho.

Zdraví & kondice: Máte ve zvyku si všechny problémy příliš připouštět k tělu, což se pak odráží na bolestech hlavy, krční páteře nebo beder. Prostě si toho na sebe berete moc. A to doslova. Tělu i mysli by velmi prospělo víc pobytu na čerstvém vzduchu a nějaké uklidňující cvičení, jóga nebo tai-chi. Vaše fyzické potíže začínají u psychické nepohody a na té je potřeba zapracovat především.

Kariéra & peníze: Nebuďte smutní, nic se nejí tak horké. Nemáte za sebou právě jednoduché období, těch problémů se nakupilo opravdu hodně, ale vidím tu pro vás v této oblasti výrazné zlepšení situace. Možná jste měli pocit, že už se z toho snad nevyhrabete, ale opak je pravdou. Ve hře je i nečekané přilepšení ve formě odměny nebo výhry, zejména druhá polovina roku 2022 vypadá opravdu slibně. Pozor si dejte na půjčky všeho druhu, budou pro vás nevýhodné. A pokud půjčíte někomu vy, nemuselo by se vám to vrátit.


Býk (21.4. až 21.5.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Ale ale, tady se někdo má. Už dlouho toužíte po spřízněné duši, která by tu byla jen pro vás a už je opravdu blízko. Možná dokonce ještě blíž, než si myslíte. Nepřehlížíte ji náhodou? Vaše dlouholeté vztahy se v příštím roce upevní, zejména mezi přáteli, které ke svému životu opravdu potřebujete. Váš společenský život trochu stagnoval, ale to se hlavně ve druhé polovině roku 2022 změní. Léto vypadá hodně nadějně. Vidím tu i nějakou cestu, která váš život hodně ovlivní. V tom nejlepším slova smyslu. Máte se na co těšit.

Zdraví & kondice: Pro vás, víc než pro jiné, opravdu platí, co tě nezabije, to tě posílí. Ze všech karambolů se dokážete otřepat a vstát jako Fénix z popela. Na jaře se zaměřte na posílení své obranyschopnosti, začněte se otužovat, více chodit a odlehčete jídelníček. Díky tomu i pár kil zhubnete a vaše páteř vám bude vděčná. V létě a na podzim pak jen sklidíte plody své disciplinovanosti.

Kariéra & peníze: Zatím to tak úplně nevypadá, ale bude líp. Vážně. Na jaře ještě využijete finanční rezervu, kterou jste si prozřetelně ponechali, a pak už bude možné začít znovu spořit. Bude totiž z čeho. Zejména konec roku vypadá v tomto směru velmi štědře. Pokud vás někdo láká ke spolupodnikání, běžte do toho, šance na úspěch je docela příznivá. Tohle může být ten kýžený restart, na který už dlouho čekáte.


Blíženci (22.5. až 21.6.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Udobření s někým, s kým jste už delší dobu ve sporu nebo vylepšení vztahů v rodině či mezi přáteli – to vše vás velmi pravděpodobně čeká v první třetině přicházejícího roku. Láska, která už kolem vás docela dlouho krouží, se také přihlásí. Ať už v podobě znovuobnovených vztahů nebo poznání někoho úplně nového. Nebojte se do toho jít, tentokrát se žádné ohledy nevyplatí. Odměnou vám bude období, jaké jste už dlouho nezažili. Plné vášně a jiskření. Onen pověstný první krok je ale na vás, bez něj se to neobejde.

Zdraví & kondice: Pozor si v roce 2022 budete muset dát na přepracování. Jestliže se nenaučíte aktivně a správně odpočívat, hrozí vám nejen únava, ale i problémy s pohybovým aparátem, ke kterým máte sklony. Naučte se zařadit do svého nabitého harmonogramu pravidelný pohyb. Ideálně v přírodě, kde je to pro vás z hlediska obrody sil nejlepší. Nic ale nepřehánějte. Máte ve zvyku do všeho jít naplno, ale postupujte zlehka. Raději méně a častěji. To by mělo být vaše heslo roku.

Kariéra & peníze: Ohledně ekonomické stránky a práce nečekejte v roce 2022 žádné větší výkyvy. Financí bude právě tolik, kolik potřebujete. Na žádné velké úspory to ale nevypadá. Vše se ponese v duchu let minulých a nahrnou toho na vás právě tolik, kolik jim dovolíte. Máte ve zvyku přebírat i povinnosti kolegů a pak se divíte, že nestíháte. Co tenhle zlozvyk přehodnotit, přiznat, že nemusíte být u všeho, vše kontrolovat osobně a převelet část úkolů na ostatní? Tušíte, jak by se vám ulevilo?


Rak (22.6. až 22.7.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Láska, která rozkvetla v posledních měsících se bude zdárně vyvíjet i nadále. To platí pro všechny, kdo o ni budou pečovat a nebudou svá přání stavět nad potřeby ostatních. Vy ale většinou spíš inklinujete k opačnému problému. Příliš se obětujete, upínáte na druhé a oni mají tendenci toho zneužívat. Začněte víc myslet na sebe a uvidíte, že to způsobí malý zázrak. Začnou si vás více vážit a přestanou vás považovat za samozřejmost. Pro nezadané tu vidím někdy na konci jara velmi silné vibrace k seznámení. Udržte si optimismus, vaše situace se brzy zlepší.

Zdraví & kondice: S dodržováním zásad zdravé výživy nemáte větší problém, občasné malé hříšky si ale nevyčítejte. Jsou pro vás důležité, udržují vás v psychické pohodě a ta je pro vás podstatnější než ta fyzická. Respektive jdou spolu ruku v ruce a potřebují být v harmonii a rovnováze. Pracujte na své kondici a vaše zdraví nebude ohroženo. Na jaře by mělo dojít i k úlevě dlouhodobě nemocných, mírný optimismus je určitě na místě.

Kariéra & peníze: Peněz není nikdy dost, vy se ale v příštím roce nemusíte bát, že bych jich byl nějaký výraznější nedostatek. V létě pravděpodobně přijdou nějaká větší nečekaná vydání, ale na druhou stranu je vyrovnají příjmy. Ty se dostaví v tu nejlepší chvíli. Změna zaměstnání nebude asi ve hře, ale pokud by přeci jen nějaká nabídka přišla, zvažte ji. Mohla by vaši finanční situaci výrazně zlepšit.


Lev (23.7. až 22.8.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Stabilita. Tak lze jedním slovem vyjádřit, co vás v roce 2022 v oblasti vztahů čeká. Přátelská ani milostná spojení žádné veletoče nezasáhnou. Co má vydržet, vydrží, ale co má případně odejít, zmizí bez nějakých dramat. Tiše a v klidu. Berte to jako dar. Občas se musí i některé partie života uvolnit, aby do nich mohlo vstoupit něco nového, lepšího a jistějšího. Vy si zasloužíte svést se na šťastné vlně, tak jí dovolte vám vstoupit do života.

Zdraví & kondice: Spoléháte na svou dobrou konstituci, ale pokud jí trochu nepomůžete, mohlo by se vám to vymstít. Končící rok vás zastihl pevně rozhodnuté věnovat svému tělu větší pozornost, a toho se držte. Pár ztracených kil vám jen prospěje a udrží vás fit. Pokud váháte, který sport je pro vás nejlepší, vsaďte na chůzi. Je pro vás jednoznačně nejvhodnější.

Kariéra & peníze: O stav svých financí se nemusíte v příštím roce vůbec bát. Finanční polštář, na který už dlouho čekáte, přistane a zachrání vás v pravou chvíli. Prostor bude i pro investice. Zřejmě vás zaujme nabídka na nákup nemovitosti, možná v zahraničí. Zvažte ji, ale raději dost důkladně. Nemusí být tak výhodná, jak se jeví. Ohledně kariéry žádné výkyvy nečekejte, vypadá to na velmi harmonický rok.


Panna (23.8. až 22.9.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Toužíte po harmonii a lásce, ta ale obvykle nepřichází sama od sebe. Aby se k vám opravdu dostavila, musíte si udělat nejdříve pořádek sami v sobě. Touhy, které nedokážete ovládnout, vás už dlouho nenechávají spát. Ale je docela pravděpodobné, že to celé dobře dopadne a užijete si vášnivý románek se vším všudy. Tedy pokud ho opravdu chcete. Přání se totiž skutečně plní a u vás hvězdy predikují jaro plné lásky. Tak jen zvažte, zda je to skutečně to, po čem nejvíc toužíte. Pokud ano, přijde to!

Zdraví & kondice: Snažíte se, ale mohli byste ještě krapet víc. Rezervy tu určitě jsou. Zejména vaše životospráva není ideální, tak co ji přehodnotit a něco s tím konečně udělat? V jarních měsících vám určitě prospěje nějaký očistný program a zaměřte se na techniky, které vás dostanou do psychické pohody. Jako stvořený je pro vás tanec, buď společenský nebo i doma o samotě. Dodá vám potřebný přísun serotoninu, uvolní vás a jako bonus zpevní tělo. Co si přát víc?

Kariéra & peníze: Co právě končící rok nestihl, 2022 napraví. Věřte tomu a stane se to. Máte za sebou roky, kdy opravdu nebylo nejlépe, ale každé horší období jednou skončí a u vás je to právě teď. Ze začátku to nebude tak patrné, ale postupně se to začne zlepšovat. Energie, kterou jste vložili do dlouho budovaného projektu či práce, se konečně začne vracet v podobě profitu. Vaše trpělivost a píle se vyplatila a sklidíte své ovoce. Nebuďte překvapeni, pokud bude úroda hojnější, než jste čekali.


Váhy (23.9. až 23.10.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: V nadcházejícím roce 2022 vás čekají turbulence emocí, připravte se na pořádnou jízdu. Poklidnější rok vystřídá období, kdy vám půjde hlava kolem. Nezadaní se dost možná zamilují i několikrát, takže pokud vám to nevyjde hned zkraje roku, nezoufejte. Čeká vás další, a ještě zajímavější vztah. Těm v dlouhodobých vztazích ale hrozí reálné riziko nevěry nebo dokonce rozchodu. Tady to bude chůze po tenkém ledě a pokud nechcete uklouznout, raději postupujte velmi opatrně a držte své vášně na uzdě. Zřejmě se vám ozve i někdo z dávné minulosti, tomu naslouchejte, přinese vám velmi dobrou zprávu, která může mnohé změnit.

Zdraví & kondice: Váš přirozeně kladný vztah ke zdravému životnímu stylu vás podrží i ve chvílích, kdy vám nebude nejlépe. Nějaké menší nemoci se během roku dostaví, ale vy je překonáte bez větších potíží. Nezapomeňte ale, že většina neduhů pochází z rozkolísané psychiky, která následně snižuje imunitní odpověď organismu. Snažte se tedy pečovat o svou psychickou pohodu. Její nedílnou součástí jsou vyrovnané vztahy. Ty jste v poslední době, zejména ty kamarádské, poněkud zanedbávali, tak se to snažte napravit. Pomůže vám to v mnoha směrech.

Kariéra & peníze: Všem, kteří podnikají, se začne výrazněji dařit v druhé třetině roku 2022. Ta první bude z tohoto hlediska slabší, tak se raději obrňte trpělivostí. Pokud jste zaměstnaní, žádné velké změny nečekejte, zvýšení platu je pravděpodobnější až ve druhé polovině roku. Vaše smířlivá povaha přispěje ke zklidnění situace a nadřízení dříve či později ocení vaši diplomacii. Pokud to jen trochu půjde, nezadlužujte se, splácení půjčky by se zkomplikovalo a hrozilo by zhoršení vaší finanční situace.


Štír (24.10. až 22.11.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Do nově započatých vztahů jdete většinou po hlavě, ale v roce 2022 se raději držte na uzdě. Dost reálně hrozí, že se tentokrát zamilujete opravdu silně a pokud nebudete zdrženlivější, vše ohrozíte. Většině lidí chvíli trvá, než se v situaci zorientují, takže i vy svému protějšku dopřejte čas. Letité vztahy zažijí obrodu, tak chyťte příležitost za pačesy a užijte si po letech znovuobjevenou vášeň a touhu. V případě, že se snažíte o děťátko, ideální chvíle pro otěhotnění nastane začátkem léta. Ale také později je tu velká šance na úspěch.

Zdraví & kondice: Hýbejte se, relaxujte. Plánujte co nejvíce výletů do přírody a vůbec žijte maximálně aktivně. Díky čilému společenskému životu se budete cítit jako znovuzrození, plní energie a optimismu. Tím na sebe přitáhnete dobrou náladu, která z vás zejména od jara bude přímo čišet. Nešiďte spánek a zažijete jeden z nejlepších roků za poslední dobu.

Kariéra & peníze: Až do jara bude potřeba, abyste se trochu uskromnili a šetřili. Zdržte se zbytečného utrácení a odložte i větší investice. Od léta se situace zlepší, a možná dojde i na nějaké nečekané příjmy nebo výhru. Zkrátka váš rozpočet dostane slušnou injekci, naložte s ní rozumně, může být na delší dobu jediná. Nabídku na novou práci neodmítejte, přinese větší zodpovědnost, bude náročnější na čas, ale také vás více uspokojí a bude se vám líbit.


Střelec (23.11. až 21.12.)

foto: Pixabay

Láska & vztahy: Spory v rodině, které propuknou hned v úvodu roku, se mohou táhnout měsíce. Ale když trochu ustoupíte a nebudete tak tvrdohlaví, uklidní se hned zkraje a nestihnout se ani rozvinout. Máte příležitost i dostatek sil to zvládnout, tak zvažte, zda svou hrdost tentokrát neupozadit. Samotný dlouhodobý vztah zalije soulad, partner bude nezvykle pozorný, až začnete být podezřívaví. Úplně zbytečně. Žárlivost není na místě a ničemu nepomůže, právě naopak. Pokud lásku hledáte, vydržte a užívejte si pozornost druhého pohlaví nezávazně. Ten správný čas začít vážný vztah přijde, ale později. Flirtů ovšem bude v roce 2022 více než dost.

Zdraví & kondice: Na preventivní lékařské prohlídky nezapomínejte. Bylinky jsou ale také nedílnou součástí zdravého životního stylu, popíjejte tedy bylinkové čaje místo nezdravých přeslazených nápojů. A i při péči o sebe se spolehněte na přírodní péči, prospěje vám v mnoha ohledech. Jestliže přemýšlíte už delší dobu o nějakém zásadnějším estetickém zákroku, je na něj správný čas, hned začátkem roku se objednejte na konzultaci. Zvedne vám to sebevědomí a budete se cítit skvěle.

Kariéra & peníze: Neutrácejte zbytečně, zejména ve druhé třetině roku 2022 se vám železná zásoba bude dost hodit. Výdaje rostou a příjmy budou spíše stagnovat, tak raději šetřete. Dobrá zpráva je, že ohledně zaměstnání to vypadá na stabilní situaci, žádné změny tu nevidím. Možná vás práce moc nebaví, ale važte si jí, věřte, že by mohlo být hůř. Když vydržíte, dočkáte se také povýšení nebo odměny. Ta je nejpravděpodobnější ke konci roku, ale může přijít i dříve.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související