Horoskop na červen: Přicházejí nové příležitosti a výzvy

foto: Unsplash

Letošní červen se stane testem naší trpělivosti. Mnozí po měsících stagnace zatouží po velkých životních změnách, ne všem ale budou přány. Emoce budou jako na houpačce a ukrotit je nebude lehké. Na druhou stranu toto období bude zaslíbené láskám, zejména těm zakázaným a plným vášně… Nejeden vztah si projde velkou zkouškou.

A co čeká jednotlivá znamení konkrétně? Sandra Pavlů se jako každý měsíc podívala do svých unikátních hvězdopraveckých karet.

horoskop na prosinec
foto: archiv autora

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Práce, práce, samá práce… Ponořili jste se do ní tolik, že jste tak trochu zapomněli žít. Je ale ten pravý čas to napravit. Doma vám to jakžtakž klape, ale jinak máte co dohánět. Možná vás to překvapí, ale hvězdy vám v červnu budou opravdu přát. Mohlo by dojít i na splnění těch nejtajnějších přání, pravděpodobně už v první polovině měsíce, jen to bude vyžadovat trochu snahy z vaší strany. Úplně samo to nepřijde, štěstí tentokrát musíte jít naproti. I zdraví vás podrží a vidím tu i nějakou důležitou cestu, což může být i pouť k vám samým a rozpoznání důležitého od nepodstatného. Tentokrát to odhalíte na první dobrou a budete hned vědět. Jen si víc věřte a poslouchejte svou intuici. Radí vám dobře.

Rak (22.6. až 22.7.)

Váš život se podobá kometě, zazáříte, oslníte své okolí a kouzlo rychle pomine… Ale není vám takhle líp? Milujete jistoty a klid, kterých nemáte nikdy dost. A to je ten hlavní problém, v tomto směru jste velmi nároční, což druzí rychle vycítí a vy pak marně přemýšlíte, proč to zase nevyšlo. Což platí v práci i ve vztazích, tam ještě mnohem víc. Červen vám v tomto směru nabídne nevídanou šanci, dopřeje vám klid vše si rozmyslet a zkusit přijít na to, kde je chyba. Berte to jako výzvu a dar. Užívejte si života a těšte se z toho, co máte. Touha po něčem nedosažitelném vás sžírá už dlouho dobu, ale vězte, že je čas nechat to být. Tuhle hru nejde vyhrát a vám se moc uleví, když se nadechnete, uvolníte a dovolíte osudu, aby vám připravil něco lepšího.

Lev (23.7. až 22.8.)

Je už to tak na světě zařízené, že všechny hezké chvilky bývají vyvážené těmi obyčejnějšími, nebo i méně milými. První polovina měsíce pro vás nebude úplně příjemná, doženou vás nějaké rodinné spory, budete se cítit dost pod tlakem, ale stůjte si za svým. Jsou chvíle, kdy se ustupovat nevyplácí, a to je právě teď. V budoucnu si na to ještě mnohokrát vzpomenete a budete si gratulovat, že jste v sobě našli tu sílu si vše obhájit. Zdraví vás tentokrát podrží a nejbližší osoba také, jen si dejte pozor na nadmíru upřímnosti. Máte dar říkat věci hodně na rovinu, ale zrovna v tomto období by bylo dobré zaujmout taktičtější stanovisko. Vyplatí se vám to.

Panna (23.8. až 22.9.)

Hlavu vzhůru, však ono nebude tak zle, jak to teď vypadá. Červen si pro vás připravil mnohá překvapení, která přijdou přesně ve chvíli, kdy je budete nejméně čekat. Především se vyřeší záležitosti srdce, láska je už opravdu blízko. Ozve se vám někdo z minulosti, kdo pro vás hodně znamenal a dost pravděpodobně navážete tam, kde jste před dlouhou dobou skončili. Dejte tomu šanci, zapomeňte na vše nešťastné, co bylo a užijte si ten pocit, že je zase dobře. Příznivé zprávy vás čekají i na pracovním poli, vaše píle bude konečně odměněna a ve hře je také velmi výhodná pracovní nabídka, která by vaši kariéru mohla posunout úplně novým, nečekaným směrem.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Srdce na dlani je hezká věc, ale občas není od věci tu dlaň přivřít. Milujete kolem sebe krásné věci, ale pečovat je třeba i o vztahy. Váš sklon, posuzovat ostatní podle svého uvažování, je příčinou některých nedorozumění, díky kterým pak míváte pocit, že vás druzí nedoceňují. A uzavíráte se zbytečně do sebe. Červen je ovšem nakloněn mnoha setkáním, na kterých byste neměli chybět. Potřebujete být v kontaktu s přáteli, jeden z nich pro vás bude obzvlášť důležitý. Přijde s nabídkou, která se neodmítá, tak mějte oči otevřené. Tohle bude hodně zajímavé!

Štír (24.10. až 22.11.)

Svou tvrdošíjností si často zbytečně škodíte. Zkuste při jednání s lidmi tolik neprosazovat svou a překvapivě se vám podaří vyjednat více. Červen vám nabídne svou přívětivější tvář, láska je všude kolem vás a možná už je ten správný čas posunout váš vztah někam dál. Uvažujte o tom. V dlouhodobých vztazích zavládne klid a pohoda, jaká tu už dlouho nebyla. Narušit by ji mohla jen vaše vášnivá povaha. Nebezpečí flirtu či nevěry je poměrně vysoké a bude vás to hodně lákat. Zvažte, zda vám to za to stojí, protože tentokrát, to dost pravděpodobně neutajíte. Odpuštění by v tomto případě trvalo hodně dlouho.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Čeká vás složité rozhodování. Ohledně peněz nejste právě nyní šťastlivcem, s menšími ztrátami musíte počítat. Nová pracovní nabídka bude znít lákavě, ale bude mít i velké nevýhody, takže budete hodně váhat. Karty se kloní spíše k tomu zůstat a nechat si své jisté, ale i ten risk by mohl vyjít. Červen si pro vás připravil rovněž překvapení v podobě seznámení s člověkem, který by se mohl stát pro vás osudným. Nemusí jít nutně o lásku, i pevné přátelství je mnohdy cennější než nejistá zamilovanost.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Trápení s fyzickými neduhy, které vás provázely v květnu, máte zdárně za sebou. Červen vám to v tomto vynahradí a vy se po delší době budete cítit skvěle. I ohledně financí by se to konečně mohlo přehoupnou na lepší stranu, i když někteří Kozorozi na tom i přes pandemickou krizi byli lépe než kdy jindy. Což je především důsledek jejich pilné, vytrvalé práce. Bohužel kvůli ní občas zapomínají sami na sebe, takže věnovat si větší péči je úkolem tohoto měsíce. Opravdu by vám pomohlo někam odjet, vypnout a načerpat síly, vše se pak bude zvládat mnohem lépe. Zvažte to!

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Většině znamení přinese červen lásku nebo alespoň vášnivý flirt, Vodnářům se ale bude dařit především co se kariéry týče. Na pořadu dne je povýšení, zvýšení platu nebo přeřazení na důležitější pozici. Však si to také zasloužíte. Ohledně vztahů nastává spíše neutrální, nebo i chladnější období. Pozor si dejte na to, abyste příliš nezanedbávali partnera, jeho trpělivost s vámi není bezbřehá a pokud potká sympatický protějšek, možná se neudrží. Jste-li ale singl, šance na seznámení tu rozhodně je, začátek léta bude přát vztahům obecně a na této příznivé vlně se můžete svést i vy.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Láska, láska, láska. Vidím ji tu u vás ve všech podobách, barvách i vůních… Zamilovat se můžete úplně osudově, ale může jít i jen o velmi vášnivou noc. Každopádně vás to zasáhne, ale stálý vztah z toho může být a nemusí. Přesto se máte na co těšit, tohle bude opravdu silné. Opačné pohlaví budete přitahovat magickou silou, jen nezapomeňte, že i ten nejkrásnější závoj se dá protrhnout a ušpinit. Užijte si to, jen to alespoň ze začátku neberte příliš vážně, je tam hodně proměnných a teprve čas ukáže, kam se to posune. Na místě je také zvážit zdravější životní styl, ta únava posledních dní si začíná vybírat svou daň. Lehčí jídelníček a více pohybu vám rozhodně prospěje.

Beran (21.3. až 20.4.)

Přirozený běh věcí vám přinese veselou mysl, spokojenost, ale i pár drobných starostí. Nebojte se jich, jsou předzvěstí slunečního jasu. Pokud tedy udržíte na uzdě svou prchlivou povahu. Červen by mohl přinést i nějaký zásadnější konflikt na pracovišti, možná i v rodině. Než něco řeknete, raději napočítejte do deseti, hodně by vás to pak mrzelo. Tvrdost a neústupnost při jednání se šéfem je na místě, ale zase to nepřežeňte, znáte se. Vztahy nevykazují žádné velké výkyvy, tenhle měsíc se spíše povezete na vlně pohody. Jen pozor na nevěru, objevuje se tu varování, před všemi jejími podobami.

Býk (21.4. až 21.5.)

Míváte ve zvyku se trochu podceňovat, ale červen vám tentokrát přinese tolik sebevědomí a sebedůvěry, že se nebudete poznávat. Zaplaví vás skvělý pocit, že svět je v pořádku a vše na svém místě, jak má být. To je proto, že jste v posledních týdnech přestali tolik tlačit na pilu a nechali vesmír, ať se taky chvilku snaží sám. Vyplatilo se. teď si jen můžete užívat tu poklidnou jízdu. Nastává příznivá doba pro zásadní rozhodnutí, svatba, zásnuby, početí… To vše je ve hře a pokud se rozhodnete, bude to šťastné rozhodnutí s dobrým koncem.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související